reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Na sprzedaż leżaczek cena 25 euro
przewijak z wanienka 50 euro
huśtawka 50 euro wszystko do malej negocjacji mieszkam w nenagh (w każdą niedziele jestem w limeryk wiec mogę to zabrać ze sobą )
 

Załączniki

  • Obraz 229.jpg
    Obraz 229.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 36
  • Obraz 221.jpg
    Obraz 221.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 39
  • Obraz 226.jpg
    Obraz 226.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 55
  • Obraz 228.jpg
    Obraz 228.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 42
Hej dziewczyny mam na sprzedaż:
dwa foteliki o-13kg po 30e
fotelik 0-9kg.jpgfotelik graco.jpg

Ubrańka dla chłopca od 0-12 miesięcy i pare od 12-23 miesięcy (zimowe kurtki i kamizelki) cena 70e do małej negocjacji

ubrania 0-12 chłopiec.jpg0-3.jpg3-6.jpg3-6 kombinezon.jpg3-6 sweter.jpg6-9.jpg6-12 swetry.jpg6-12.jpg

Koce dla dziecka 5 sztuk za 10e

Fotel bujany za 100e do małej negocjaci

Zainteresowana pisać na priva
 
Hej Mamuśki!

GARNITUREK DO CHRZTU 6cz. rozm.80Co. Laois35e
Sprzedam garniturek dla małego eleganta z kamizelką(do chrztu lub na inne okazje).ROZM.80.W skład kompletu wchodzi:marynarka,kamizelka z dzianiny,spodenki z mankietem,koszula z długim rękawem,muszka oraz czapeczka typu kaszkiet.MARYNARKA o klasycznym kroju, zapinana z przodu na dwa guziczki. Przód zdobiony obustronnie kieszonkami, od spodu podszewka. Całość uszyta z delikatnego sztruksu w kolorze śmietankowym. KAMIZELKA z dzianiny w kolorze niebieskim. SPODENKI o prostym kroju, z mankietem. W pasie nieuciskowa gumka. KOSZULA posiada klasyczny krój, z kołnierzykiem i kieszonką. CZAPECZKA i MUSZKA są dopełnieniem kompletu. Czapeczka posiada ściągacz dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu głowy dziecka. Garniturek założony tylko raz.STAN IDEALNY.POLECAM! k.jpg
 
Mam na sprzedaz: mega blocks Dora piraci, kompletne z pudełkiem w stanie idealnym. cena do uzg. Lego duplo sklep zoologiczny kompletny z pudełkiem stan idealny do uzg.. Mata dla małej dziewczynki stan idealny z muzyczkami rozowa z roznymi zabawkami. 10e buciki nowe adams 6-9mc, Jutro zdjecia kolejnych zestawow lego duplo. Mozliwosc odbioru w Newcastle West co.limerick, kontakt: priv lub email: dmoisse2a@op.pl
b1.jpg
mb1.jpgmb2.jpgld2.jpgld1.jpgm1.jpg
 
witam,mam do sprzedania ciuchy po małej od 0 do 1,5 roku100_1169.jpg100_1171.jpg100_1172.jpg100_1175.jpg (w sumie 3 wielkie worki się tego nazbierało,jeśli ktoś będzie zainteresowany mogę wysłać więcej zdjęć na maila)-cena do uzgodnienia.oraz100_1181.jpgbuty Geox do nauki chodzenia rozmiar 21 cena do uzgodnienia100_1183.jpg papcie firmy beffado-cena do uzgodnienia rozmiar 25 i 26.100_1182.jpg kontakt gg 13323861 lub nr tel 0876944395
 
reklama
Do góry