reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

Hej dziewczyny, moze, ktoras z was chciala by kupic spory zestaw koralikow i nie tylko do robienia bizuteri?? cena 55e, jest tego sporo i warte o wiele wiecej, czesc rzeczy jest z srebra a reszta posrebrzana, moge wyslac wiecej zdjec.




DSCF6032.jpgDSCF6068.jpgDSCF6067.jpgDSCF6065.jpgDSCF6048.jpgDSCF6042.jpgDSCF6037.jpgDSCF6034.jpgDSCF6033.jpgDSCF6069.jpg,
 
reklama
Może jest jakaś mamusia któa karmi maluszka aptamilem 1? mam do oddania puszkę otwarta użyta 1łyżeczka mój niestety ma alergie i zmieniliśmy a szkoda żeby sie zmarnowało . Mam tez pół puszki aptamil na kolki .Jeśli jest jakaś zainteresowana mamusia prosze o info .pozdrawiam
 
Czy ktoras z dziewczyn tworzacych bizuterie potrafi zrobic takie kolczyki???images (1).jpgimages (2).jpgimages.jpgswarovski_kolczyki_k12_1_big.jpg poszukuje bizuteri(kolczyki) swarowskiego w turkusie lub krysztalki przezroczyste,lub kolczykow w turkusie
 
reklama
Do góry