reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
sprzedam rozek dla dzidi za 5e oraz kombinezon 3-6 za 5e
 

Załączniki

  • 100_0798.jpg
    100_0798.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 26
  • 100_0799.jpg
    100_0799.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 25
Na stronie 308 wzielam sobie komplecik od Kasiuleczek25, bizuteria straszna ze masakra .....


Nie no zartuje :) Ladnie wykonana i przede wszystkim kolczyki z dwoch stron maja wzorek :) szybciutka dostawa z dnia na dzien i polecam bizuterie jak najbardziej :)
 
hahaha Sylcia!! Po pierwszym zdaniu az mnie zatkalo!! hahaha...zartownis z ciebie! Biedna Kasiuleczka....juz widze jak ja spadala z krzesla..hahaha
 
reklama
Mam do sprzedania 2 rzeczy;)
MERCEDES SLK COUPE Z SERII "POWER RIDERS" kolor szary/srebrny
samochód w bardzo dobrym stanie, użytkowany w domu ( 2x na dworze)
- przeznaczony dla dzieci w wieku 2-4 lat (mój Igor zaczął nim jeździć jak miał 10 m-cy)
- napęd na tył
- PILOT ZDALNEGO STEROWANIA (czyli możliwość sterowania na kilka sposobów: jeśli dziecko jest małe, używamy pilota do całkowitej kontroli auta, jeśli dziecko jest starsze, można przełączyć na tzw. pedal i dziecko samo prowadzi)
- akumulator żelowy
- elektryczny hamulec - działa gdy dziecko zwolni pedał gazu
- możliwość podłączenia RADIA i MP3
- duże, wygodne siedzenie z pasem bezpieczeństwa
- duże koła z otoczką gumową zwiększającą komfort jazdy po asfalcie, bruku itp.
- klakson, efekty dźwiękowe w kierownicy
- prawdziwe światła przednie świecące podczas jazdy
- CENA 130e do negocjacji
foto 014.jpgfoto 002.jpgfoto 003.jpgfoto 010.jpgfoto 011.jpgfoto 013.jpg

oraz telefon Nokia 6700 slide, nowa, z pudełkiem i całym sprzętem
CENA 120e
foto 020.jpgfoto 022.jpgfoto 023.jpgfoto 019.jpg
 
Do góry