reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Dziwczyny rowerek,zabawki ,nocniki , antena poszly :-)
zaznaczam ze moge sie licytowac ,musze sie wszystkiego pozbyc bo samolot na mnie nie poczeka :-D
zalaczamzdjecie fotelika jaki mam na sprzedaz:
kolor granatowy
graco-junior-mini-gabriel1807902.jpg
JuniorMini_obrazek.jpg

dojutra brak dostepu do aparatu dlatego fotkiz netu:)
pozdrawiam
 
Witam,mam do sprzedania bramke na schody,drewniana firmy Lindam,przykrecana do sciany(pasuje nawet do bardzo szerokich schodow).Taka kupilismy,bo easy fix byly za waskie:szok:.cena 25E.Jestem z Dublina18.Pozdrawiam:-DGosia
 
do kilku rzeczy doszlo lozeczko turystyczne wraz z materacem :) materac troszku obmechacony... caly czas w lozeczku trzymalam zabawki dla martysi wiec zuzyte od walajacych sie tam zabawek
cena 25

zostało:FOTELIK samochodowy graco ,krzesełko do karmienia graco, łozeczko turystyczne, duza mata,viburcol do oddania...
 
Ostatnia edycja:
do kilku rzeczy doszlo lozeczko turystyczne wraz z materacem :) materac troszku obmechacony... caly czas w lozeczku trzymalam zabawki dla martysi wiec zuzyte od walajacych sie tam zabawek
cena 25

zostało:FOTELIK samochodowy graco ,krzesełko do karmienia graco, łozeczko turystyczne, duza mata,viburcol do oddania...

Witam,jestem zainteresowana zakupem fotelika i krzeselka do karmienia,wiadomosc na priv
pozdrawiam
 
Dziewczyny mam na sprzedaż tabletki antykoncepcyjne YAZ firmy Bayer.
Mam 2 opakowania z tym, że jedno jest odfoliowane (w celu dostania się do ulotki) ale nie napoczęte. Data do czerwca 2013....cena 20 euro za oba
DSCF4623.jpgDSCF4618.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do sprzedania:
-mamas and papas rocky and talk lotty (30 euro)

-ELC funky footprints playmat (10 euro)

-winnie the pooh bumper/duvet set (krotko mowiac komplet poscieli do lozeczka) - 10 euro
 

Załączniki

  • playmat.jpg
    playmat.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 42
  • S73R0370.JPG
    S73R0370.JPG
    109,3 KB · Wyświetleń: 29
  • rocker.jpg
    rocker.jpg
    8,5 KB · Wyświetleń: 33
  • funkyfeat.jpg
    funkyfeat.jpg
    9 KB · Wyświetleń: 34
  • pooh003.jpg
    pooh003.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnia edycja:
Do góry