reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
Kasiek fotelik to gurpa 2-3 do 36 kg.
wrzucam zdjecia rzeczy do spzraednai

jesli kogos interesuje ktoras z zabawek prosze dac znac tylko nie na priva na meila albo na forum email ohhsugar@wp.pl

zabawki;
hustawka, mata grajac kubus puchatek, mata grajaca -zwierzeta, odkurzacz fisher-price, stolik+ krzesełko, mikrofon,klocki


krzesełko do jedzeniaza chicco za 20euro
 

Załączniki

  • DSC03506.jpg
    DSC03506.jpg
    39,1 KB · Wyświetleń: 68
  • DSC03507.jpg
    DSC03507.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 53
  • DSC03505.jpg
    DSC03505.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 57
Witam dziewczynki jak wiecie wybywamy do polandii na zawsze -DAJ BOZE :)
Narobilam zamieszania z meblami i innymi rzeczmi a siostra zostaje i pobrala w tzw spadku ;) wiekszosc rzeczy.....
teraz do sprzedania mam :

Rowerwk smart trike od 6 do 36 miesiecy
46-3672806SPA70UC495115M.jpg

Fotelik samochodowy GRACO kolor granatowy od 0-18 kg, stan idealny z wszystkimi rzeczami dla dzidzi


Autko na zdalne sterowanie i z mozliwoscia ze dziecko samo bedzie jezdzic z pilotem dla rodzicow ,mozna podlaczyc mp3-jeszcze na gwarancji!!!!
00000000000000000000000000000000000.jpg

Krzesełko dokarmieniaGRACo
E08528_M.jpg

Dwa krzesla rybackie niebieskie i czarne z miejscem uchwytem na kawke/herbatke


talerz cyfra z konwektorem i 50 metrow kabla nigdy nie uzywany i niezawieszony....przywiozlam z polski a okazalo sieze wynajelam dom juz z talerzem ...........


mata duza dla maluszka
D08136_S.jpg




ODDAM za symbiliczna wartosc hehe
Nocniczki dwa nieuzywane do :tych celow: hehe martyna wybrala kibelek od razu.....
F11969_S.jpg
taki tylko ze niebieski i zwykly czarwony
mata edukacyjna zwykla ze zwierzatkami
zabawki = duzo roznych maskotki, edukacyjne itp
wozek spacerowka parasolka kolor czerwony nie mam folii i daszku nawet nie wiem czy dawac taki ale jak to mi ktos mowil darowanemu koniowi w gebe sie nie patrzy...
unbranded-koochi-galverston-buggy--.jpg


kontakt priv ,mail :setello@go2.pl, i tel na priva
 
reklama
Do góry