reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

reklama
pozdrawiam kochane ogromne uściski dla was :tak::tak:;-);-):-) pytałam o gatto ale widzę że malutka jeszcze w brzuszku,mam nadzieję że wszystko dobrze;-)całuski dla was.........:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:**::**:*:*:*:*:*:*:**:
 
Kochane 4 dni temu na świat przyszedł Jan Paweł Dyrek. Ten chłopczyk o którym Wam pisałam, dla którego zbieramy 1% podatku. Jaś ma niezwykłą wolę życia. Możecie przeczytać o jego historii jasiudyrek.blogspot.com
Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc:tak:
 
gatto pytałam na cpp :tak::-) boziu jak to zleciało pewnie masz już pokoik przygotowany:-) a jak się czujesz? kulasz się czy obeszło się bez nadmiernych kilogramów :-) a u mnie to w sumie bez zmian jest oki zluzowałam był czas że nawet uważaliśmy ostatnio ale m wrócił i jakoś się zapomnieliśmy ooo:confused::confused::shocked2::-D ale psychicznie spokój nic na siłę będzie co ma być;-)elcia a no tak sobie stwierdziłam że was nawiedzę :szok::-D:-D postaram się być na bieżąco :-Dbuzka:*:*



Pozdrawiam kochane:*:*:*:**
 
Angel jestem 10 na plusie i jakos sie kulam, choc nie ukrywam, ze juz chcialabym sie rozpakowac.

Dziewczeta trzymajcie kciuki, zeby moja Gattinka byla dzis grzeczna i dala sie zmierzyc, bo mam wizyte o 13. Jak znow bedzie lobuzowala to mnie znow zostawia w szpitalu...

Emka trzymam kciukasy ogromniasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&. Buziam!!
 
reklama
Gatto kciuki zaciśnięte ;-)
Mi się rozsypało autko, jak usłyszałam w serwisie cenę naprawy to włosy mi dęba stanęły:baffled: więc teraz jeżdżę do pracy komunikacją miejską (bo auto nadal stoi w serwisie) i przechodzę przez plac budowy. Wiecie ilu mam nowych kolegów? :-D teraz przynajmniej wiem co się na budowie dzieje:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry