reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
No witamy Malenstwo na swiecie - juz nie moglismy sie CIEBIE doczekac!

Gratulacje dla szczesliwych RODZICOW!

Niech Wam Miloszek rosnie na POCIECHE!
 
Kochane w imieniu Ewelinki i Przemka pozwólcie, że Wam kogoś przedstawie :-)

Oto Miłoszek przystojniaczek :-):-):-)

27052011020.jpg
 
reklama
Witajcie kochane

Madziu Ewelinka jest w szpitalu i czeka na akcje porodową dostała coś na wywołanie ale nic się na razie nie dzieje. Jak się zacznie coś dziać ma dać znać :-)
S jest w domu i szuka roboty bo z tamtej oczywiście wyleciał z hukiem wielkim zaraz jak wyszedł ze szpitala. Czyli zaczynamy kolejny raz szukanie roboty...niestety.
Ściskam Cię mocno i buziam.
Plastik już masz???

Zjola nie dziękuje za kciuki mam nadzieje, że pomogą trzymaj mocno. Dziękuje i ściskam :*

Pozdrawiam Was serdecznie :*
Danusiu mam już plastik :)))) trzymam kciuki byście sobie jak najszybciej wszystko poukładali:))))

Danula - ważne że mężuś zdrowy , praca się znajdzie , trzymam za to mocno kciuki &&&&&&&. Dawaj znać co tam u Eweliny.
Magda - co u Ciebie ? brunet ? blondyn ? a może jakiś inny? ;)
zjola - gdzie jesteś ???????????????
Lila - czy Ty jeszcze tutaj zaglądasz ?
lilijanna - jak starania ? zaczynacie w czerwcu ?
Buziaki dla wszystkich gorące :****
Brunet nie był w moim typie, nie mogłam go dłużej zwodzić i już się nie spotykamy.
Co do blondyna to nadal jest ale tracę nadzieję że kiedyś jeszcze ułożę sobie zycie :////


EWELINKO gratuluję, Miłosz jest uroczy :)))))))))))))))
 
Do góry