reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Rudzia - super zdjęcia, akcja WOŚP jak na pierwszy raz też nieźle, na kolejny rok już znowu więcej osób się dowie i tak to się będzie kręcić.

Miłego dnia życzę!
 
Witajcie,

RUDZISKO, Moje Kochane* :-D:-D:-D:-D Widziałam focie z WOŚP, szaleńcu jeden Ty :-D:-D:-D Super, że poszło tak dobrze! Wybaczam Twoją nieobecność, choć tęsknię Piczko Grochowianko :zawstydzona/y: Na sms-ki mogłabyś odp. czasem :wściekła/y::-p Ale rozumiem...rozumiem...mając takich brzdąców, pracę i dom, ciężko ogarnąć wsio ;-) Moje (znaczy Twoje) Robaczki ucałuj od ciociuni...Konrad jaki duży :szok::szok::szok: Super masz chłopaków, a Ty kochana, cóż....kwitniesz i śliczna, jak zawsze :-) To Ci posłodziłam...buziaki przesyłam i uściski! I wiesz, jak zobaczysz Bear'a Grylls'a to go liźnij od Ewelinki :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Cmok*


Życzę milutkiego dnia wszystkim, ja tradycyjnie czasu nie mam...

 
MARTA, to już na niedzielę kochana!!!!!

Zobacz załącznik 322092


Życzę Tobie, aby najpiękniejszy sen kierował Twoim życiem, a serce przepełniała radość i oczywiście miłość. Mam nadzieję, że nigdy nie zaznasz cierpienia, a troski będą tylko wspomnieniem. I oczywiście życzę Ci samych pogodnych poranków i spełnienia najskrytszych marzeń.



 
Witajcie dziewuszki

Zjola - no ja Cię kręcę, jaka pamięć :-p
Ewelina28 - tak staram się na Twój suwaczek nie zerkać codziennie i za każdym razem jak to robię to przesuwa się w niesamowitym tempie. :tak:
Czarna76 - do V_jolki pisałam PW jakiś chyba tydzień temu i cisza, może ma kto do Niej smska skrobnąć :dry:
Danula - a dzisiaj też kawkę robisz? To ja poproszę, duuuużo mleczka. ;-)
No ja na błędy jestem uczulona, wzrokowiec jestem i tyle ;-)

Kurcze to ale się naczekałaś na tą kawkę :zawstydzona/y: wybacz dziś za to stawiam Ci taką ;-) we_dwoje_1_2119.jpg 9_WZ.jpg
Ciacho do kawki ;-)

Czesc dziewczyny!!!:-) W nocy nie moglam zasnac do 2:wściekła/y: dzis pewnie ze trzy kawy pojda w ruch albo jakas drzemka po poludniu:-p

A czemu nie mogłaś spać? Proponuje drzemkę zdrowsza jak tyle kaw :-)

Witajcie Kobiałeczki,
Linnea, pewnie, że możesz, tu o zgodę nie trzeba pytać ;-) Witaj serdecznie*
LILI, sama nie dowierzam, że to już 22t.c. - oby do wiosny :-D
Do VIolki pisałam już z 3 sms-y, żaden bez odp., jedynie w święta skrobnęła...
Czarna, buziak*
Lila, a cóż to się stało, że spać nie mogłaś??
Danuś, śniłaś mi się, ale nie pytaj jak, bo to zboczony sen był hahahahahahahahaha
Zjola, cumoleczek*
Madzia, Marti, Sówka, Marta, Majsi, Wiola - buziaki***

Nie no kochana to tym bardziej spytam o ten sen opowiadaj koniecznie i ze szczegółami :-):-):-):-):-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Hejka babki :)
Danula z tym moim wiekiem, to ja się połapałam, że rocznikowo to ja skończę 41:szok: Z tym, że ja z listopada jestem, więc dopiero co 40 skończyłam :baffled:, no i przez to w błąd Cię wprowadziłam:-D
Ewelinko, Czarna, Lila buziole
Linea zapraszamy :)
Lilijanko bo ja już taka pamiętliwa bestia jestem :-p. W końcu w wieku 16 lat pamięć powinno się mieć dobrą, ale bez żartów, błędy u mnie były, są i będą :szok: Taka już moja natura :-D Pozdrowionka

No kurcze tak mi się właśnie wydawało ale skutecznie mnie zmyliłaś tym bardziej, że rok mi ubył więc nie dociekałam co i jak ;-) a tu masz jednak 39 :-D

Witam kobitki:)))
Suuuper że wątek odżył w końcu z Danusią po to go założyłyśmy:))))
Z moim pęcherzem jest już lepiej dlatego jutro wybieram się do pracy:)))
Danuś kochana jesteś u mamy?
Ewelinko czekam jutro na wieści co to za osóbka fika w brzuszku;)))
Pozdrawiam was wszystkie bez wyjątków:****

Tak Madziulka jestem u mamy i trochę sobie tu posiedzę :-), jak zdrówko kochana? I no wiesz?? ;-)

Witajcie,
dziękuję wszystkim za kciuki wizytowe :tak:
Od razu przepraszam, że dopiero dziś Wam piszę, ale wczoraj po wizycie raz, że mieliśmy full spraw do załatwienia, a dwa, mój P zaprosił mnie na obiadek do restauracji i tak zeszło :biggrin2:
Zatem tak:
Wszystkie pomiary wyszły bardzo dobrze, serduszko biło, jak oszalałe, oczywiście wiercipięta jakich mało, dr aż się lekko wkurzała, bo nie mogła wszystkich pomiarów na raz zrobić :-D ale jakoś dała radę, jak się na bok przewróciłam, pochodziłam itp.
I uwaga! Będzie kawaler!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D Widzieliśmy dwa dorodne jajunki...a miny P nigdy nie zapomnę i tekstu, kiedy p.doktor pokazała, że tu są jajeczka - "takie duże???" :-D:-D:-D Zatem będzie Ignaś, jesteśmy mega szczęśliwi!
Na obiedzie w restauracji P podarował mi bransoletkę, ech miłe zaskoczenie, bo cały dzień palił głupa, że to zwyczajny obiadek, tajniak jeden :-D Wczorajszy dzień był przecudowny i każdy następny z naszym Ignacym również! No to się zawodowo poryczałam :-D

Gratuluje kochana jak się cieszę ale czułam coś tak, że kawalerka będzie, kurcze dwóch facetów będziesz miała ale masz się fajnie Ignacy... pięknie. Kochana zasłużyłaś na to szczęście jak nikt i cieszę się, że wszystko jest dobrze. Ściskam Wam mocno :***

witajcie dziewuszki moje kochane :)
bardzo Was przepraszam ze tak malo zagladam do was ale nie ma porostu kiedy :( chlopaki rozna i lobuzuja, maly sie jeszcze nie garnie do raczkowania ale za to nic nie stoi na przeszkodzie aby wszedzie sie dokulac czy dopelzac :D i tak leci jeden dzien za drugim ;)
w grudniu pochlonela mnie WOŚP - pierwszy raz grala w naszym miescie i bylismy jako jedyni w Szkocji zebralismy ponad 2500 funtow - jak na pierwszy raz niezle nam poszlo z czego bardzo sie ciesze :)
nie jestem wstanie was nadrobic dlatego kazdej z osobna przesylam ogromniaste buziaki o nikim nie zapomnialam mysle o was co dzien ale czasu brakuje aby na chwilke przysiasc i cos skrobnac :*
Ewelinka - kochana moja!!! gratuluje niespodzianki miedzy nozkami :) tak sie ciesze ze jest wszystko wporzadku i ze Ignas jest zdrowiutki :)
a tak sie bujamy :D

No prosze kto w końcu do nas zajrzał na chwilę kochana zaglądaj częściej co tam u Ciebie słychać a nie robisz takie długie przerwy. Cudnie wyglądacie a chłopaki jakie już duże szok po nich widać jak czas leci.
Ściskam Cię mocno :****

A ja odpoczywam psychicznie jak nigdy spokój cisza...tego mi było trzeba i jakoś chęci brak żeby wrócić do siebie....
Miłego weekendu Wam życzę pozdrawiam :***
 
Czesc dziewczyny:-) ja sie tylko witam i uciekam zajrze pewnie wieczorem;-) Ma moze ktoras z was pomysl na niedzielny obiad...bo mi juz wszystkie sie wyczerpaly:confused2:
 
EWELINKA!!!!!!

a to dla CIEBIE!!!!

W dniu Twojego święta najpiękniejsze życzenia, samych radosnych chwil i spełnienia nawet tych najskrytszych marzeń - wszystkiego NAJ NAJ Malenka!!!
 
oj Danusi bardzo bym chciala czesciej zagladac ale przy tych 2 lobuziakach to czesto bardzo trudne :)

poza tym jak juz chyba wczesniej kiedys tam pisalam ze wrocilam do pracy - do tej pory pracowalam poniedzialek i sroda od 8 do 8 a teraz mi zmniejszyli o jeden dzien i robie tylko w srody - troche mi smutno bo te dwa dni byly dla mnie takie akurat i znow przyzwyczailam sie do moich dziadkow i jak na zlosc chca mi zmienic pietro, narazie wywalczylam abym zostala na swoim razem z moimi dziadkami ale w kazdej chwili sie to moze zmienic... co zaczyna mnie irytowac bo nie lubie tak skakac po pietrach i jak to sie mowi - liznac kazdego po troszku... mamy nowego menagera i strach sie bac co bedzie dalej bo jak narazie jestesmy na idealnej drodze do rozpadu tego domu - zaczal zatrudniac takich ludzi ze szkoda gadac z czego starzy pracownicy i wytrzymuja i odchodza... ja zaciskam zeby wkoncu i tak zostal mi tylko jeden dzien w tygodniu wiec jakos to wytrzymam ale szkoda ludzi, ktorzy naprawde dobrze pracuja... no ale dosc o pracy :)

jak widac chlopaki rosna - kacper 16 lutego konczy 3 latka a Baczek bedzie mial roczek... a dopiero przeciez co przywiezlismy go ze szpitala.... ojjjj Ewelinka szykuj sie Malenka - nie mrugniecie maly bedzie z Wami, a potem to juz..... leciiiiiii :)

Kacper tak zaczal gadac ze przez 12 godzin dziennnie nie usiedzi w spokoju choc 5 min :D czasami mam ochote zamknac go we windzie co by zagadywal ludzi jak wsiadaja :D wariat maly :)

a Baczek jak wam pisalam jeszcze nie garnie sie do raczkowania o wstawaniu nawet nie mowie - w przeciwnienstwie do kacpra ktory juz dawno krazyl na wlasnych nowkach wkolo stolu i uciekla z lozeczka ;) no ale kazde dziecko ma swoj czas wiec nie martwie sie nie naciskam :) mamy za to juz 8 zebow i kolejne w drodze bo ostatnie dni sa niedozniesienia....

i tak to leci dzien za dniem... jak tylko bede miala chwilke obiecuje usiasc i skrobnac do was choc kilka zdan

a teraz buziaki ogromne dla kazdej z was

lece bo Bak sie juz obudzil - za wiele sie nie odchamilam :D:D::D

cumolki :)
 
reklama
Do góry