reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

Graffa, dziękuję*

Dziewuszki, kiepsko się czuję....cały czas boli mnie podbrzusze...żołądek, ale spałam dziś pół dnia! :-D
Niepokoi mnie tylko ból w krzyżu....do poniedziałku tak daleko...

BETKA - 846,2 !!!!
 
reklama
Witam sobotnio

Ewelinka - ależ pozytywne wieści - !!!!!!!! pięknie, gratuluję z całych sił!
Danusiu - jak to do samotnych? - najgorsze jest pierwsze 3 lata małżeństwa później się już układa!!!!uwierz mi :)
no a ja myślałam,że dziś na teście zobaczę II - i będę miała więcej wolnego - niestety... czasu nadal będzie brakować, kresek brak.Pewnie znów poprzewracał mi się cykl...eh

Kochana nie pytaj ja mam już 2 lata ciężkie nie wyobrażam sobie więcej...
Przytulam mocno jeszcze się doczekasz II na teście zobaczysz

Graffa, dziękuję*
Dziewuszki, kiepsko się czuję....cały czas boli mnie podbrzusze...żołądek, ale spałam dziś pół dnia! :-D
Niepokoi mnie tylko ból w krzyżu....do poniedziałku tak daleko...
BETKA - 846,2 !!!!

Jak dziś kochana?? Jak samopoczucie??
Ból w krzyżu może być powodem zmian wiesz wszystko się poszerza zmienia może to powoduje ból.... ściskam i buziam :***

a i ja sie pochwale ze 3 dni temu znalazlam pierwszego zabka u Baczka :):):):) juz nie jest Pan Gole Dziaslo tylko Pan Kasownik :D:D:D:D

No proszę rośnie Ci mężczyzna ;-)
Ani sie obejrzysz a będziesz miała w domu dwóch nastolatków

Miłego weekendu Wam życzę
 
Chciałam tylko się pochwalić....
Dziś byłam na Betce, wyniki popołudniu lub jutro rano...wczoraj na teście II grubaśńe krechy....jeszcze nie wierzę, że się Nam udało, ale jestem przeszczęsliwa! Póki co zmagam się z bólem żołądka, zgagą i piekącymi czyczkami...lekko dół brzucha pobolewa..od wczoraj, biorę luteinę dopochwowo, wizyta w poniedziałek, proszę o kciuki i modlitwę...strach jest większy, mimo iż wierzę, że tym razem Moje Maleństwo wytrwa do czerwca!!!:zawstydzona/y:

Oprócz mojej ginki, żaden lekarz nie dawał nam szans...tym bardziej jestem w szoku...
Ewelinko cudowne wieści, gratuluję i trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&. Czekam na wieści po poniedziałkowej wizycie:-)
Marta trzymaj się dzielnie, mam nadzieję że uda wam się dostać do neurologa i badania wyjdą dobrze. Gratuluję ząbka, ucałuj chłopaków od eciotki;-)
Danusiu w życiu osobistym tak bywa raz pod górkę raz z górki:sorry2: wszystko się ułoży.

U mnie nie najlepiej, dawno nie byłam w takm dołku. Pęcherz dokucza, w pracy zapierdziel. Życie osobiste legło w gruzach. Łapie mnie znowu depresja ale takie życie.
Zapomniałam wam powiedzieć że byłam u ortodontki i założą mi kaganiec:baffled:będę chodziła szczerbata przez pewien czas:zawstydzona/y: Buuuuziam was gorąco.
 
Witam,
od wczoraj lekko plamię...ale nie była to krew tylko takie...hm...kawowe, niewielkie plamienia...całą noc czyściutko...z rana ociupinka...teraz znów czyściutko...boję się, że coś nie tak...brzuszek "ciągnie", wrażenie "nadmuchanego balonika"...leżę cały czas, biorę podwójną dawkę luteiny i czekam z niecierpliwością do jutrzejszej wizyty...
Nie wiem co będzie z tą moją ciążą...ech...chce mi się ryczeć, ale nie mam siły...
Sorki, że tak tylko o sobie...
Pozdrawiam


Rudzia, Madzia, dziękuję :*
Rudzia,
gratuluję zębola!!!!!!!!!!!!
 
Witam,
od wczoraj lekko plamię...ale nie była to krew tylko takie...hm...kawowe, niewielkie plamienia...całą noc czyściutko...z rana ociupinka...teraz znów czyściutko...boję się, że coś nie tak...brzuszek "ciągnie", wrażenie "nadmuchanego balonika"...leżę cały czas, biorę podwójną dawkę luteiny i czekam z niecierpliwością do jutrzejszej wizyty...
Nie wiem co będzie z tą moją ciążą...ech...chce mi się ryczeć, ale nie mam siły...
Sorki, że tak tylko o sobie...
Pozdrawiam


Rudzia, Madzia, dziękuję :*
Rudzia, gratuluję zębola!!!!!!!!!!!!
Ewelinko wiem że się denerwujesz ale nie martw się takimi plamieniami, to normalne w ciąży, hormony szaleją.
Trzymam kciukasy:)
 
cześć

a o mnie to już chyba zapomniałyście :)
u mnie po staremu pomimo braku starań, co cykl nadzieja :) oj ja głupia

Ewelinko tobie jeszcze raz gratuluję
krzyże i mnie od początku samego bolały i wiem, ze to normalne w ciąży tak więc tym się nie stresuj
plamienie też jest normalne, nie stresuj się z resztą jutro idziesz do ginka to on ci to powie :)

Iwonka
pamiętam o tobie!!

Rudzia mam nadzieje, że z twoim bąbelkiem będzie wszystko ok, no i cieszę się że siostra ma się lepiej

graffa uda wam się już niedługo spokojnie, w końcu kiedyś musi zaskoczyć, musi!!!

Danusiu jak tam praca?? A w związku tak już jest, ze czasem człowiek ma wszystkiego dość i walnąłby tym wszystkim w cholere, rozumiem cię

Madziu ty bidulko z tym pęcherzem masz przeboje :(
 
Nieeee zapomniałyśmy !!!nic z tego.
Ewelinka - ja przy obu ciążach plamiłam przez pierwsze 3 miesiące - a z pierwszej ciąży mam 5 latka :) -leż spokojnie a ja trzymam kciuki!!!
Madzia - wyrzuć w końcu te stringi i ciepłe majty na pupę!!! :p no i piwko co wieczór na lepsze sikanie...

dziewczynki buziaki
 
reklama
Dziewczyny, dziękuję :*

Ja pół nocy nie spałam - przeczytałam cała książę :-D P się przebudził i (miałam wrażenie że przez sen) mówi "nie czytaj tyle bo będziemy mieli nadinteligentne dziecko", rozwala mnie mój własny mąż :-D Ja chyba mniej wierzę niż on...mną zawładną strach, ale tłumaczę sobie że po tym co przeszłam, strach jest normalnym objawem. Wczoraj jeszcze troszkę plamiłam...całą noc czyściutko i z rana nic, więc zakładam, że Kruszek się umieścił gdzie trzeba i jest git :tak: Piersi nadal bolą, brzuch jak na @, innych dolegliwości niet...
Wizyta 15-16, więc spokojnie czekam :sorry2:
 
Do góry