reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

Madziula bo bym zapomniała dowiedziała się, że jeżeli chcesz wynająć od kogoś mieszkanie kto nie jest jego prawnym właścicielem, a chce podnająć za odstępne nawet z meldowaniem nie jest takie proste. Musisz sprawdzić w urzędzie gminy czy spółdzielni zależy kogo jest to mieszkanie czy ta osoba która obecnie je zamieszkuje ma prawo do podnajmu, czy tylko podnajmuje nabijając sobie kase. Bo jeżeli okaże się, że nie ma takiego prawa bo nie jest właścicielem bo jest nim np jakaś spółdzielnia wtedy możesz zostać eksmitowana bez względu na to czy płaciłaś odstępne czy nie, jest to robione nie jako na lewo dla własnych korzyści. Więc jeżeli chcesz takie coś zrobić lepiej sprawdz bo może Cię to drogo kosztować, bo nie można wynajmować czegoś czego się prawnie nie posiada.
Nie wiem czy mnie zrozumiesz ale mam nadzieje, że tak jakby co pytaj to może odpowiem bardziej jasno :happy: buziole kochana i miłego weekendu :-)
 
reklama
Pisałam do Marti ale nic nie odpisuje może któraś coś wie? :sorry:

Dostałam odpowiedz, wszystko u niej dobrze dopadły ją mdłości :tak::-)


ja martusie molestuje co jakis czas smskami..tez mi napisala o mdlosciach..

ale dobrze jej tak - podobno mdlosci swiadcza o rozwijajacej sie ciazy - nie wiem czemu tak?
 
Madziula bo bym zapomniała dowiedziała się, że jeżeli chcesz wynająć od kogoś mieszkanie kto nie jest jego prawnym właścicielem, a chce podnająć za odstępne nawet z meldowaniem nie jest takie proste. Musisz sprawdzić w urzędzie gminy czy spółdzielni zależy kogo jest to mieszkanie czy ta osoba która obecnie je zamieszkuje ma prawo do podnajmu, czy tylko podnajmuje nabijając sobie kase. Bo jeżeli okaże się, że nie ma takiego prawa bo nie jest właścicielem bo jest nim np jakaś spółdzielnia wtedy możesz zostać eksmitowana bez względu na to czy płaciłaś odstępne czy nie, jest to robione nie jako na lewo dla własnych korzyści. Więc jeżeli chcesz takie coś zrobić lepiej sprawdz bo może Cię to drogo kosztować, bo nie można wynajmować czegoś czego się prawnie nie posiada.
Nie wiem czy mnie zrozumiesz ale mam nadzieje, że tak jakby co pytaj to może odpowiem bardziej jasno :happy: buziole kochana i miłego weekendu :-)
witam:-)
Danulka dziekuję za informację, badaj się kochana dokładnie:-)
ja dzisiaj ledwo żyję bo pracowałam do 17 co daje 11 godzin:szok: jeszcze strasznie mnie zdenerwowała koleżanka w pracy i skończyło się awanturą:crazy::angry:
pozdrawiam was serdecznie:-):tak:
zajrzę do was jutro po pracy, buuuziaki;-)
 
Ostatnia edycja:
ale cisza:eek::szok:
pogoda w polsce ładna to siedzicie na majówkach:rofl2::-)
pozdrawiam was serdecznie i życzę udanego weekendu:-);-):tak:
 
Cześć kobietki

ale cisza:eek::szok:
pogoda w polsce ładna to siedzicie na majówkach:rofl2::-)
pozdrawiam was serdecznie i życzę udanego weekendu:-);-):tak:

Ano majówka się nam udała ale teraz zaczyna się robić tłoczno na drogach, wszyscy wracają z weekendu do domu :tak: a jaka pogoda u Ciebie?

Standardowy:p Schabowe, nie miałam pomysłu:p

Taki dziś obiad? :-)

My nie dawno wróciliśmy do domu z weekendu i wiecie co? Wszędzie dobrze u mamy też ale nie ma to jak u siebie ;-):-)

Ściskam wszystkie mocno bardzo i pozdrawiam :-)
 
Cześć kobietki

Ano majówka się nam udała ale teraz zaczyna się robić tłoczno na drogach, wszyscy wracają z weekendu do domu :tak: a jaka pogoda u Ciebie?
U mnie wczoraj pogoda była bardzo ładna i nawet ciepło ale dzisiaj już było chłodno strasznie wiało i przelotnie padało:baffled:
Majowkę spędziłam bardzo spokojnie bo u nas dopiero jutro jest święto, ale ja idę do pracy bo angielskich świąt nie obchodzę:-):tak:


Dopiero po 8 a ja już siedzę w szlafroku i czekam bo M gotuje budyń:-) obejrzę mój serial na tvn a potem do łóżeczka bo jutro do pracy:baffled:
 
U mnie wczoraj pogoda była bardzo ładna i nawet ciepło ale dzisiaj już było chłodno strasznie wiało i przelotnie padało:baffled:
Majowkę spędziłam bardzo spokojnie bo u nas dopiero jutro jest święto, ale ja idę do pracy bo angielskich świąt nie obchodzę:-):tak:


Dopiero po 8 a ja już siedzę w szlafroku i czekam bo M gotuje budyń:-) obejrzę mój serial na tvn a potem do łóżeczka bo jutro do pracy:baffled:

Pewnie czekamy razem na ten sam serial :-)
 
reklama
Do góry