reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
ja na święta u mamy i babci także luuz :) tylko planuje po remoncie zrobic wiosenne porządki w mieszkaniu, łącznie z myciem okien i tak dalej...az m,nie to przeraża - ale mój kochany A. powiedział, że pomoże bo to on narobił syfu remontowego, więc ma za zadanie doczyścić do pieknego błysku łazienkę i przedpokój..( oby to nie przerosło jego mozliwości )

Może jak się wdrąży i złapie rytm wysprząta cały dom:p
 
a ja jadłam placka po wegiersku a teraz mam ogromne wyrzuty sumienia:zawstydzona/y:

czemu wyrzuty sumienia???za pyszny placuszek?Oleńka i skąd ten dół?:eek:

lniannon - uwielbiam gołąbki, zaraz ci sie tam zwale na obiad..:-)

u mnie dzis gulasz z ziemniaczkami i suróweczka..

a w ogóle to znowu rozmowa o jedzniu, no masakra..
 
czemu wyrzuty sumienia???za pyszny placuszek?Oleńka i skąd ten dół?:eek:

lniannon - uwielbiam gołąbki, zaraz ci sie tam zwale na obiad..:-)

u mnie dzis gulasz z ziemniaczkami i suróweczka..

a w ogóle to znowu rozmowa o jedzniu, no masakra..

Zapraszam bardzo chętnie:-)
A o czym mamy innym rozmawiać???:sorry:

Byłam dzisiaj u mojej pani doktor gin. i oznajmiła mi, że po świętach bez problemu możemy znowu się starać:-)
 
wyrzuty nie s a bezzasadne,mam nadwage i źle sie z tym czuje i postanowiłam schudnąć
miałam jesć ale inaczej a placek dietetyczny nie jest o nie:-)
 
reklama
Do góry