reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odskocznia;))))

reklama
Ja tam lubie skore na motor... Dlugich wlosow u faceta nie, ale fajna skora... Albo dopinane skorzane nogawki, taki zakladane na jeansy. Generalnie wole jezdzic w skorze niz w goretexach, choc uznaje funkcjonalnosc tekstylu i mam tez kurtke tekstylna. Jak przychodzi co do czego, to jednak przewaznie ramoneska i to z fredzlami. :-D A jeansy z kevlarem to juz w ogole wyzsiejsza polka... Ja latem najczesciej T-shirt i jeansy, na to skorzana kamizelka.

Jezukolczasty... Taka lateksowa skora, w niej obcisniete "klejnoty"... juz mi sie w nosie zakrecilo na sam pomysl jak musza walic takie zapocone zbuki.
 
Bo ta skóra co się zaparża to jest świńska skóra -nikomu nie życzę takiego ubrania lub butów po 15 minutach stopy odpadają i pieką żywym ogniem. A tylko skórka bydlęca oddycha ;P

Kiedys jeździłam w skórzanej kurtce, ale jak poznałam gore-texy to teraz jeżdżę w texach, bo są po prostu lżejsze i cieplejsze i nie przemarzają przy niższych temperaturach. A w skórze jak zsiadłam z motoru przy niskiej temp i po deszczu to mi pozycja ciała zostawała prawie jak na moto ^^

ale macie fajny temacik :D
 
reklama
A gdzie jest Czarna?????
Dziewczyny mam za sobą pskudny dzień mdłości i poszedł pierwszy pawik.....Masakra jakaś,że tak wcześnie....
 
Do góry