reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odskocznia;))))

reklama
Witajcie



Nie pytaj.... mnie przyniósł zwolnienie męża z pracy... powtórka z rozrywki... mam dość..



I za to trzymam kciuki powodzenia &&&

Ja mam dość nie ma szans na zatrzymanie mieszkania właśnie będziemy sprzedawać co się da i wystawiać je na sprzedaż. Co dalej nie mam pojęcia... ten rok jest dla mnie chyba przeklęty... pa
Danuś kotku trzymaj się dzielnie, oby ten rok skończył się jak najszybciej i nowy przyniósł tylko dobre chwile :))))

HALO!!!!!!!!! HALO!!!!!!!!! KOBITY!!!!!!!!


Ej, ja rozumiem, że każda zabiegana, ale chociaż wpadajcie czasem ze słówkiem, co u Was słychać, bo niektórzy się martwią :-p:-p:-p
Oj zabiegana:) Kolega w pracy skręcił kolano i zostałam w sekretariacie sama:/ Mam niezły sajgon.
W tym roku bije rekordy łapania gleby:D
W sobotę klapnęłam na tyłek 2 razy, a dzisiaj pojechałam na brzuszku jak pingwin. Smiałam się sama do siebie bo nie mogłam się podnieść :))) Jak ja kocham zimę :p
Buuuziam was kochane gorąco:*
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane.
Ponieważ wyjeżdżam już jutro do mamy na święta i nie wiem kiedy dokładnie będę z powrotem zostawiam już dla Was wszystkich życzenia i dużo dużo buziaków :***

515.jpg

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru
przyniesie Wam spokój i radość.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia
żyje własnym pięknem,
a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem.
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia,
niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia,
a Nowy Rok przyniesie
spokój, miłość i bliskość przyjaciół.​

Ściskam każdą z Was z osobna.
 

Zobacz załącznik 311473

Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku,
by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,
By kolacja wigilijna wniosła w serca spokój
a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem.
By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,
by spokojna przerwa ukoiła złość
By Sylwester zapewnił szampańską zabawę,
a kolędowych śpiewów nie było dość!
 
gold_rank_6.gif
Zarejestrowany01-2009SkądŁÓDŹPostów2 080Dzięki!0Podziękowano 0 razy za 0 posty/ów
icon1.png
Odp: Kwietniówki 2010!!!


WITAJCIE KOCHANE :biggrin2:
PRZEPRASZAM ZA TAK DŁUGĄ NIEOBECNOŚĆ ALE U MNIE PROBLEMÓW NIE KONIEC NIESTETY , JEDNE SIĘ NIE KOŃCZĄ A JUŻ SĄ NASTĘPNE NIESTETY.
DZIEWCZYNKI CO U MOJEGO ZUZIACZKA , MÓJ MAŁY GRUBASEK JUŻ WAŻY KOŁO 9KG , CHODZI DO TYŁU JAK RACZEK I DWA DNI TEMU POWIEDZIAŁA BABA A NAJLEPSZE JEST TO ZE JAK MÓWI BABA TO PATRZY NA BABCIE, KOŁO 3 TYGODNI MIAŁA KOLEJNE BEZDECHY ALE SAMA JE OPANOWAŁAM WIĘC NIE JEST ŹLE A TAK OGÓLNIE TO JEST NAPRAWDĘ KOCHANA.
NAJGORSZE JEST TO ŻE CHODZI SPAĆ KOŁO 1.00 I TRZEBA JĄ NOSIĆ A JA JUŻ NIE MAM SIŁY.
KOCHANE MOJE U MNIE JAK ZWYKLE POD GÓRKĘ , MĄŻ JEST ZA GRANICĄ NIE MOŻE WRÓCIĆ PRZEZ TE ODWOŁANE LOTY , JA WALCZĘ DALEJ SAMA ZE SKLEPEM I TROCHĘ SZWANKUJE MI ZDROWIE. NIESTETY NIE JEST ZA WESOŁO ALE MAM NADZIEJĘ ŻE JAKOŚ WSZYSTKO SIĘ UŁOŻY.
KOCHANE DZIEWCZYNKI Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT ŻYCZYMY WAM ZDROWYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ABY PRZYSZŁY ROK BYŁ LEPSZY OD TEGO I ŻEBY NA WASZYCH TWARZACH ZAWSZE GOŚCIŁ UŚMIECH. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ŻYCZĄ ZUZIA I KAROLINA.
pencil.png
 
reklama
Do góry