reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odparzenia - pomocy!

Co używacie na pupki waszych maluszków w razie odparzenia?


  • Wszystkich głosujących
    123
Wiecie co: w niedzielę kupiłam pieluchy w Liderze (fioletowe), bo Pampersy mi się kończą i musiałam zaczekać (zakupy w macro)- naszczęście dziś je już będę miała!!! Pampersy zakładam więc tylko na noc.
Z tymi niby "tańszymi pieluchami"to poprostu masakra.
NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!!!starczają góra na 3 godz. a i tak często Krzyś ma mokre gatki i nie tylko.
A co do ceny: to za 12 szt zapłaciłam ok. 6 zł a za Pampersy 76 szt. płacę różnie od 40 do 45 zł.
Wielka mi oszczędność!!!
Nigdy więcej wynalazków!!!!!


Pytanie trochę z" innej beczki":
Czy pieluchy do pływania ma tylko Huggies?
 
reklama
Nie wiem jak jest z tą kartą w macro, bo mi pieluchy kupuje brat a on ma kartę. Do tej pory używałam 4 (76 szt. w paczce) teraz mam 4+ (50 szt. a cena coś ok 40 zł)
Dziś właśnie zaczęłam używać tych 4+ i jak już ktoś wspominał są one jeszcze bardziej chłonne od 4. Przy normalnym funkcjonowaniu Krzysia (kupka raz z rana po śniadanku) paczka starczy mi na 25 dni.
Co do tych na basen to ciężko mi je spotkać (brak nawet w macro) a chcę zacząć w końcu chodzić z Krzysiem na basen bo on wprost uwielbia wodę (w końcu wodnik).
 
Megi80 pisze:
Wiecie co: w niedzielę kupiłam pieluchy w Liderze (fioletowe), bo Pampersy mi się kończą i musiałam zaczekać (zakupy w macro)- naszczęście dziś je już będę miała!!! Pampersy zakładam więc tylko na noc.
Z tymi niby "tańszymi pieluchami"to poprostu masakra.
NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!!!starczają góra na 3 godz. a i tak często Krzyś ma mokre gatki i nie tylko.
A co do ceny: to za 12 szt zapłaciłam ok. 6 zł a za Pampersy 76 szt. płacę różnie od 40 do 45 zł.
Wielka mi oszczędność!!!
Nigdy więcej wynalazków!!!!!


Pytanie trochę z" innej beczki":
Czy pieluchy do pływania ma tylko Huggies?
z tą ceną to różnie bywa naprawde trzeba sie dobrze przyjrzec i sprawdzic ile jest pieluch w paczce bo cóż z tego ze ostatnio kupiłam w lidlu paczke za 29.90 jezeli tam było tylko 50 sztuk!!!! a w innych np bella czy pampers jest ponad 70 trzeba liczyc i juz
 
My- jeżeli już pampers, a dość często jeszcze tak to kupujemy Pampers Active Baby 4. Nigdy w życiu innych. Kiedyś kupiłam Huggiesy i akurat się nocą większa kupka trafiła i rano niestety mała była do mycia, ubranko do prania, a skóra potem była mocno odparzona :mad: Mi już apetyt na Huggiesy przeszedł. Oprócz tego czasem jeszcze Bella Happy, bo są całkiem całkiem i nie są takie sztywne... Szybko też się dopasowywują do tyłeczka :laugh:

Chusteczki mamy Pampers, w domu bez żadnych kasetek, pierdółek po prostu leżą pod ławą, jak potrzebuję to biorę. Na spacery mamy taką płaską kasetkę w którą mieści się około 10-15 chusteczek. Chwalę sobie, nie powiem bo są dobre. Oprócz tego czasem jeszcze Nivea, ale ich zapach nas przygnębia. Za to chusteczki Cleanic'a Dzidziuś doprawy NIE Są warte polecenia. Bubel i tyle - wyciąga się po trzydzieści na raz a Nula nieraz mi pociągnęła za jedną przez całą łazienkę cały sznurek...

Pampersy do pływania od początku tylko Huggies - są drogie, ale dobre, z innymi się nie spotkałam..
 
ja juz nie uzywam chusteczek (zabieram tylko jak gdzies wyjeżdzam lub wychodze) bo lepiej sie sprawdza mycie pupy ciepłą wodą zwłaszcza ze kupki sie zrobiły troche gęściejsze i trudno sie zmywają chusteczkami a dodatkowo to ostatnio słyszałam ze ich uzywanie może sprzyjac stanom zapalnym pęcheża i dróg moczowych i ze lepsza woda
 
my uzywamy roznych pieluszek i w sumie najlepiej mi chyba pasowal;y pieluszki aro z makro i pieluszki tesco te fioletowe :)
 
reklama
Do góry