reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam, sprzedam, zamienię....

reklama
Dziewczyny, jeśli ktoś by był zainteresowany paputkami, to dajcie znać. Bo jak nie, to wrzucę je na ogólną giełdę, no ale najpierw chcę Was popytać :)
 
Kolczyki decu 5 zł para
dsc05694n.jpg
By bodzinka at 2011-11-18
dsc05691rv.jpg

By bodzinka at 2011-11-18
dsc05690m.jpg

By bodzinka at 2011-11-18
dsc05686z.jpg

By bodzinka at 2011-11-18
dsc05685j.jpg

By bodzinka at 2011-11-18
dsc05684i.jpg

By bodzinka at 2011-11-18
dsc05683l.jpg

By bodzinka at 2011-11-18
 
Czasć dziewczyny,

Mam do sprzedania bardzo dużo ciuszków po moich dziewczynkach, wszystkie w stanie bardzo dobrym i idealnym. Wszytkie zakupione w Angli, renomowanych firm Disney, Next, Mothercare, Mamas n Papas, George, GAP, TU i inne. Bardzo duzo z ciuszkow ktore wystawiam dziewczynki nie zdazyly nawet zalozyc ( mieszkalam przez 6 lat w Angli i dostalam ogrom prezentow w postaci ciuszkow od znajomych ).
Ciuszki wystawiam na allegro, na licytacje BCM od 5 zl, bardzo duzo podwojnych ciuszkow takze serdecznie zapraszam, mam nadziej ze znajdziecie cos dla siebie, oto link:


Moje dziewczynki maja teraz 6 miesiecy, wiec aukcje na pewno beda uaktualniane i dodawane :) bo mam mnostwo rzeczy, ktorych chetnie sie pozbede, a naprawde warto bo sa to ciuszki pierwszej klasy.
Sprzedaje rowniez skompeltowane wyprawki po 40 sztuk ciuszkow o 9 zł BCM.

ZAPRASZAM !!!!!!
Moge oczywiscie sprzedać bądź wymienic coś poza allegro, prosze o wiadomość na priv.
Pozdrawiam !

a to niektore wystawione ciuszki :
 
ritunia chyba powinnaś to napisać na grudniówki 2011 bo jak twoje dziewczynki mają 6 m-cy a nasze dziacki roczek to raczej my powinnyśmy tobie sprzedawać chyba że czegoś nie zrozumiałam ;-)
 
reklama
100_2357.jpg
100_2355.jpg100_2356.jpg

a powyżej fotki zabawek po moich dziewczynach. Paulinka sie wybawiła Ala też i sprzedaję bo chce kupić nowe-a w zasadzie nową.
Globus i klasa jest w angielskiej wersji językowej ale i tak sprawia frajdę przy zabawie.
Dajcie znać jakbyście były zainteresowane.
 
Do góry