reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzanie!!!

reklama
agnieszka 27 nie nakrzyczę ze nie na temat, przedtem tez nie krzyczałam grzecznie zwróciłam uwagę że nie trafiłaś w dział bo jest utworzony specjalny pod odchudzanie.
 
Umi ale to nakrzyczałaś na Wiktorie3 a nie na Agnieszke znaczy zwróciłaś uwage no troche słusznie bo nie na temat bo ten dział jest o intymnych sprawach a nie mozna go przeniesc do działu o odchudzanie zeby na miejscu było.Albo skasowac a Wiktoria3 niech otworzy wątek w dziale odchudzanie
 
wiktoria12 a no racja źle napisałam. Nie powinnam napisać "napisałaś", a wiktoria3 napisała, przeoczenie. Ale reszta posta jest do agi.
 
Hej sorki ,ze umieścilam ten temat w tym dziale ale to przeoczenie.Przepraszam.Ale taka tlusta babka w lóżku jak ja to nic fajnego,wstydze mężowi sie pokazac ,wiec najlepiej przy swietle zgaszonym;(
 
Kochana co ty opowiadasz.Mężowi napewno sie podobasz a tak do tuszy sie zwracając ostatnio szło w telewizji Tuczone narzeczone i tam uważają ze grubsza kobieta jest cudowna i specjalnie je tuczą ...
A i nic sie nie martw zbijesz kilogramy a moze napisz cos wiecej o sobie.

Umi a moze by sie dało temat zmienic na Wstydze sie męża przez tusze co dało by sie trzeba Wiki wybaczyc bo niedawno dołączyła dało by sie cos zrobic
 
Hej dziewczyny,urodzilam rok temu trzecie dziecko i do tej pory nie wiele stracilam na wadze.Przy wzroście 162cm waże 72 kg.Czy odchudzalyście sie tak żę piłyscie wszystko a nie jadlyście nic? Ile można w taki sposób stracic na wadze i w jakim czasie.Dodam że kawy nie wyobrażam sobie bez mleka i łyżeczki cukru.:no:

witaj ja ma 159 wz. i ważę 80 kg, ,prztułam po dziecku ale chybateż sie zeniedbałam, i teraz jest mi żle ,. ale dodam że 8 lat temu ćwiczyłam i 20 kg. zżuciłam w 4 lata, po dziecku przytyłam - może że jadłam słodyczę w ciąży.
polecam ćwiczenie i bez słodyczy
pozdrawiam
 
Hej dziewczyny,urodzilam rok temu trzecie dziecko i do tej pory nie wiele stracilam na wadze.Przy wzroście 162cm waże 72 kg.Czy odchudzalyście sie tak żę piłyscie wszystko a nie jadlyście nic? Ile można w taki sposób stracic na wadze i w jakim czasie.Dodam że kawy nie wyobrażam sobie bez mleka i łyżeczki cukru.:no:

hej! ja co prawda nie mam kłopotów z wagą, bo mam bardzo dużo ruchu przy moich chłopcach :-D
ale kiedyś odchudzałam się tak, że przez cały dzień zjadłam jedną bułkę i piłam tylko niegazowaną wodę. Owszem bardzo szybko schudłam i jak zaczęłam więcej jeść (nie obżerać się), to nie było efektu jo-jo. Ale wtedy byłam bezdzietną panną - teraz przy dzieciach nie zdecydowałabym się na taką dietę, bo nie miałabym na nic siły.

ja na Twoim miejscu zrezygnowałabym ze słodyczy, fast foodów itp. Raz w tygodniu możesz sobie pozwolić na jakąś przyjemność.
No i najlepiej STEP!!! nie dość, że chudłam, to jeszcze kondycja super!!!:-)
 
reklama
Wiki, ja jak przytyje to pokazuje mezowi, ze tu mi sie waleczek zrobil, tu tez jakby wiecej:-D
Sprobuj porozmawiac ze swoim(moze on lubi Twoje waleczki, moze nawet ich nie zauwaza)bedzie wtedy mogl wplynac na Twoja pewnosc siebie.
Nie ujmujac to moze maz tez dbiega od wykreowanych idealow a dla Ciebie jest idealny, prawda?
Glowa do gory i rozbieraj sie przy mezu jak najczesiej!!! przez tego ciag dalszy rowniez sie kilogramy traci:-D
 
Do góry