reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzajmy sie razem !!!!!!!!!

witajcie

ja nadal walcze z moimi kg,ale niestety od stycznia schudlam tylko 9 kg
od dzisiaj przeszlam na diete Dukana,moze sa tu mamy ktore rowniez w ten sposob sie odchudzaja? :-)
 
reklama
ja obecnie spodziewam sie drugiego dziecka ale jesli dane mi bedzie urodzic naturalnie to po pologu biore sie za siebie.Mam arebik na dvd,mam zamiar karmic piesia co sprzyja chudnieciu i stosowac lekkostrawna dietke i chyba kupie skretny stepper:-)
 
Postanowilam wreszcie sie pochwalic. Efekty (wreszcie) sa i moja wlasna prywatna dieta (kazdy ja zna: ŻM- zryj mniej) dziala. ;-)
Zaczelam ok. 11 sierpnia, dzis jest 1 pazdziernika, waze 7 kg mniej. :-)
Celowo przez 3 tygodnie nie stawalam na wadze, pomyslalam, ze jak zobacze, ze malo schudlam to sie podlamie, jak zobacze ze sporo to sobie bede to wynagradzac i skusze sie na jakas czekoladke, nie daj Boze pizze. Z tydzien temu tesciowa zagadala do mnie, ze chyba cos schudlam. Pomyslalam, ze powiedziala tak z uprzejmosci choc zauwazylam, ze cos spodnie zrobily sie na mnie luzne. Nastepnego dnia kolezanka tez do mnie, ze chyba cos schudlam, no to zaczelam wierzyc (po sobie nie tak latwo zauwazyc, przynajmniej ja tak mam). Przedwczoraj wyjelam z szafy moje kochane zciorane jesienne dresy po domu, zakladam, a tu mi z tylka leca na podloge.:eek: Z rana stanelam na wadzie i hurrrrra, 7 kg mniej!:-D
Przyjrzalam sie sobie dokladnie w lustrze, no i faktycznie, brzuszek mi spadl calkiem ladnie, choc do mojego celu jeszcze baaaaaaardzo daleko, bardzo chcialabym przez pazdziernik zrzucic min. 3 kg. Musze sie postarac i trzymac sie dietki, no i cwiczonka by sie przydaly, a ja taki leniuch jestem.:zawstydzona/y:
 
ShapeWorks to indywidualne rozwiązanie, które pomoże Ci w osiągnięciu Twoich celów kontroli wagi. Jest odżywczy, łatwy w stosowaniu, bezstresowy i – co najważniejsze – działa! Indywidualizuje on dzienne spożycie białka w zależności od zapotrzebowania Twojego organizmu w celu skutecznej kontroli wagi, utrzymania masy mięśni i narządów wewnętrznych, budowy chudych grup mięśni i przeciwdziała napadom głodu.

W ramach Programu ShapeWorks każdy ma osobistego Opiekuna, który będzie Cię prowadził i motywował na każdym etapie Twojej drogi do sukcesu.


Twój Opiekun zoptymalizuje twój sukces, dzięki wsparciu i motywacji,wskazówkom na temat zasad zdrowego odżywiania, śledzeniu sukcesów w kontroli wagi i wiele więcej! Twój Opiekun pomoże Ci także wybrać odpowiednie produkty uzupełniające - suplementy dietetyczne z szerokiej gamy produktów Herbalife, które pomogą Ci przezwyciężyć wyzwania związane z dietą, a także produkty energetyczne i ukierunkowane, by wspomóc określone układy w Twoim organizmie.
w razie pytań zapraszam:)
 
Witam
Ja też mam ochotę schudnąć moje marzenie to 20 kilo
Ale to marzenie!!!!!!!!!!!!

A słyszałyście o Zelixe albo Meridia czy któraś z was może to stosuje napiszcie czy naprawde działa i z kąd wziełyście recepte jeżeli któraś z Was ma taką recepte to chętnie odkupie!!!!!!!!!!!!!!!
Proszę!!!!!!!!!!!!!!
 
Gosiu, ja brałam przez jakiś czas Zelixę. Czemu chcesz kupować receptę, wystarczy przejść się do lekarza rodzinnego, raczej nie będzie robił problemów, ale porozmawia z Tobą o Twoim zdrowiu, to nie jest witamina C, żeby ją brać ot tak sobie. Mi w każdym razie znająca mnie dobrze pod kątem zdrowotnym lekarka rodzinna wypisała receptę na Zelixę 10 bez jakichkolwiek problemów. Pisałam o tym leku na wątku Zelixa lub Meridia, już nie pamiętam.
Brałam ją półtora miesiąca, schudłam 6,5kg, dalej spróbuję radzić sobie sama (u mnie największym problemem jest zaprzestanie jedzenia słodyczy, muszę z tym powalczyć). Powodzenia.
 
Ja jestem dopiero w połowie drogi w odchudzaniu.
Dwie ciąże, tabletki anty, mało ruchu i miłość do słodyczy sprawiły że z 50 kg zrobiło się 82 :szok::zawstydzona/y:.
Dokładnie 20 sierpnia postanowiłam wreszcie wziąć się za siebie. Stosuję słynną dietę Mniej Żreć, zero słodyczy, smażonego i tłustego mięsa, soli. ograniczam białe pieczywo, ziemniaki i makarony. Poza tym 3 razy w tygodniu ćwiczę i efekt jest taki, że dziś mam 13 kg mniej. Ważę 69 kg. Wreszcie pękła upragniona sześćdziesiątka. Chciała bym jeszcze zrzucić co najmniej 10 kg a jak się uda to i więcej.
Nie stosuję żadnych "odchudzaczy" Piję jedynie zieloną i czerwoną herbatę i dużo wody, ok 1,5 - 2 l dziennie.
Gdy zaczynałam się odchudzać, to nie wierzyłam, ze się uda. Najgorsze były pierwsze 2 tygodnie. Teraz już jest dobrze. Żołądek się skurczył, więc zapycham się niewielką porcyjką. Poza tym organizm odzwyczaił się od słodyczy.
Teraz wierzę, ze dojdę do celu i na wiosnę zabłysnę nową figurą :-)
 
Kochane dziewczyny!

Jestem tutaj nowa i chciałabym Was prosic o radę jak mam schudnąć.
W ciazy przytyłam 25kg. Udało mi się zrzucić 15kg, ale pozostałe 10 kg ani rusz. Waga nawet nie drgnie.
Może jako doświadczone w odchudzaniu coś mi pomożecie?
Z góry dziękuję Was za pomoc i trzymam kciuki za diety wszystkich odchudzających się mamuś.

Pozdrawiam.
 
reklama
ja rowniez jestem tu nowa. ja mam do zrzucenia 25 kilo:szok::szok: i nie moze spasc .... niejem slodyczy ani smarzonego... jew warzywa owoce .... a schudnac musze bo slub niebawem....
 
Do góry