reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy wczesnej ciąży

Dołączył(a)
20 Lipiec 2024
Postów
4
Hej!

Chciałam Was podpytać kiedy zauważyłyście pierwsze objawy ciąży?

Owulacja była 11.07 (tak mówiło flo i na. 90% test owu też to pokazał) i od kilku dni zaczęłam czuć znaczne zmęczenie, temperatura ciała cały czas w okolicach 37,3. Do tego pojawiły się lekkie biegunki i drażliwe sutki, nudności żadnych nie mam, tydzień po owulacji uczucie wzdętego brzucha na dole i kłucie w jajnikach. Jedyne co się zmieniło to zdecydowanie mocniej czuję zapach papierosów i zrobiło mi się niedobrze od zapachu mięsa. Niby wszystko (oprócz tych zapachów) pasuje pod objawy typowe przed okresem, ale jakaś część mnie próbuje wierzyć, że może jednak się udało, a z drugiej strony nie chce się nakręcać. Na betę i testy to jeszcze za wcześnie bo dopiero minęło 9 dni od owulacji :(

Więc jestem ciekawa czy miałyście jakieś objawy na tak wczesnym etapie i czy to w ogóle możliwe
 
reklama
Mała szansa, aby teraz były to objawy ciazowe :/ za wczesnie. W optymistycznym przypadku to ledwo co było zagnieżdżenie.
 
U mnie tydzień przed terminem miesiączki zaczęły się objawy których wcześniej nie miałam biegunka ( która utrzymywała się przez pierwsze tygodnie ciąży) ogólne rozbicie miałam wrażenie że rozbiera mnie też grypa jeden dzień leżałam plackiem jakoś źle się czułam nawet męża po leki od grypy wysłałam po paru dniach ale mówię weź jeszcze test w razie czego i baaaach 2 dni przed terminem cień na teście 🥰 po terminie miesiączki dopiero odruchy wymiotne bóle piersi nudności. Trzymam kciuki 😊
 
Hej!

Chciałam Was podpytać kiedy zauważyłyście pierwsze objawy ciąży?

Owulacja była 11.07 (tak mówiło flo i na. 90% test owu też to pokazał) i od kilku dni zaczęłam czuć znaczne zmęczenie, temperatura ciała cały czas w okolicach 37,3. Do tego pojawiły się lekkie biegunki i drażliwe sutki, nudności żadnych nie mam, tydzień po owulacji uczucie wzdętego brzucha na dole i kłucie w jajnikach. Jedyne co się zmieniło to zdecydowanie mocniej czuję zapach papierosów i zrobiło mi się niedobrze od zapachu mięsa. Niby wszystko (oprócz tych zapachów) pasuje pod objawy typowe przed okresem, ale jakaś część mnie próbuje wierzyć, że może jednak się udało, a z drugiej strony nie chce się nakręcać. Na betę i testy to jeszcze za wcześnie bo dopiero minęło 9 dni od owulacji :(

Więc jestem ciekawa czy miałyście jakieś objawy na tak wczesnym etapie i czy to w ogóle możliwe
Miałam kilka cykli gdy czułam się inaczej, a w efekcie końcowym nie było ciąży. Oczywiście, to nie oznacza że u Ciebie też tak musi być, bo faktycznie może być coś na rzeczy. Najlepiej posłuchaj dziewczyn i zrobić test, nie katuj głowy 🙂
 
Hej!

Chciałam Was podpytać kiedy zauważyłyście pierwsze objawy ciąży?

Owulacja była 11.07 (tak mówiło flo i na. 90% test owu też to pokazał) i od kilku dni zaczęłam czuć znaczne zmęczenie, temperatura ciała cały czas w okolicach 37,3. Do tego pojawiły się lekkie biegunki i drażliwe sutki, nudności żadnych nie mam, tydzień po owulacji uczucie wzdętego brzucha na dole i kłucie w jajnikach. Jedyne co się zmieniło to zdecydowanie mocniej czuję zapach papierosów i zrobiło mi się niedobrze od zapachu mięsa. Niby wszystko (oprócz tych zapachów) pasuje pod objawy typowe przed okresem, ale jakaś część mnie próbuje wierzyć, że może jednak się udało, a z drugiej strony nie chce się nakręcać. Na betę i testy to jeszcze za wcześnie bo dopiero minęło 9 dni od owulacji :(

Więc jestem ciekawa czy miałyście jakieś objawy na tak wczesnym etapie i czy to w ogóle możliwe
W obydwu ciążach 9-10 dpo miałam zawroty głowy, takie specyficzne jakbym unosiła się nad ziemią. W drugiej ciąży tego samego dnia plamienie. Inne objawy dopiero później :)
 
Zaczekaj cierpliwie na termin miesiaczki i zrob test. Na objawy jest stanowczo za wcześnie. To Twoja glowa robi Ci psikusy ;)
 
Zaczekaj cierpliwie na termin miesiaczki i zrob test. Na objawy jest stanowczo za wcześnie. To Twoja glowa robi Ci psikusy ;)
Ja mialam przeczucie ze jestem w ciazy. Wykonałam test dwa dni przed terminem spodziewanej miesiączki i wyszedl negatywny... Jestem teraz w 13 tygodniu ciazy ale bylo za wczesnie na test. Cierpliwosc to jedyna rada ;)
 
reklama
Ja tu tylko zostawię swój test z prawdopodobnie 10 DPO.
Wiadomo wszystko zależy od długości cyklu i kiedy dokładnie była owulacja. Ja czułam się jak na @. To niestety jeden z tych gorszych aspektów do odróżnienia. Bo fakt jest taki, że może to zwiastować @ ale i ciążę w tym samym stopniu.
Obecnie jestem w 24dc (mam 28 dniowe) i dopiero teraz zaczynam czuć też inne objawy tj mdłości i zawroty głowy. Jedynie w tym cyklu wyjątkowo ostatnie dwa dni pod rząd miałam mega spadek energii. Do takiego stopnia, że w ciągu dnia musiałam się położyć spać bo oczy mi się same zamykały.
Tak więc fakt jest taki, że z samego opisu nic nie można tu wywnioskować. Zrób test nawet jeśli za wcześnie to masz czas. Trzymam 🤞 żeby jednak były to objawy upragnionej ciąży.
 

Załączniki

  • IMG_6562.jpeg
    IMG_6562.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 142
Do góry