reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy i dolegliwosci

No to ja się dołącze do "śpiących"...prócz ciągłego spania nic mi nie dolega :) a spać moglabym wszędzie i o każdej porze,i to moja jedyna przypadłość jak dotąd,sposobu na to nie mam niestety nawet jak kawę wypije to jak ziewałam tak ziewam i spać bym mogla dalej  :D to moja trzecia ciąża  ;D poprzednie miałam podobnie( prócz rewelacji na USG,gdzie wychodzą różne terminy) alys25 przy drugiej ciąży miałam podobnie...to znaczy dwa pęcherzyki ciążowe i podobnie się zdarzyło...chciałam Ci napisac tylko że poza tym początkiem,cała ciąża z synkiem przebiegała bez zarzutu  :) urodzil się śliczny i zdrowy a dzisiaj daje w kość za dwóch ;) mam nadzieję że nie namieszałam za bardzo i da się mnie zrozumieć ::) buziaczki dziewczynki ;D
 
reklama
ja tez..ostatnio siedzialam na wykladnie i zasnelam, troszke niewygodnie mi bylo, ale nie moglam sie powstrzymac, az mi sie glupio zrobilo.zachwile tez uciekam do lozka, bo mialam troszke bezsenna nocke:(
 
Tak , spanie to my z malenstwem uwielbiamy i jeszcze slodycze ostatnio moglabym zjesc cale opakowanie tofifi gdyby moje kochanie mnie nie powstrzymalo ;D
a dolegliwosci narazie ustepily ;D ale dopiero zaczynamy wiec jeszcze wszystko przed nami
 
dołączam się do grona śpiochów, chyba poproszę gina o parę dni wolnego, bo siedzę ledwo ciepła w pracy, a z chęcią bym podładowała akumulatory, myślicie, że mi da..?

pozdrowionka  ;D
 
silvanca warto sprobowac , jezeli bardzo ci tego potrzeba ;D moze dostaniesz wolne na cale 9 miesiecy ;D, ja niestety bede w pracy dopoki sie da :( czyli cholerka wie do kiedy , moze do konca???
Sylwia ci moze na imie , bo jesli tak to jestesmy imienniczkami :laugh:
 
witaj imienniczko
owszem bede miala platne , jezeli chodzi o prace to nie pracuje w zadnym szkodliwym srodowisku, mam prace umyslową , organizuje konferencje , eventy itd. Glownie spedzam czas na telefonie , komputer pare godzinek w ciagu dnia i tyle , weekendy kompletnie wolne , wogole fajna praca , czasami stresik , ale do przezycia ;D narazie nic sie nie zapowiada zebym miala isc na L4 , moze jak mi sie znudzi ;D
 
a no to tak jak ja :-) teraz chce troche poleniuchować, ale nie chciałabym całej ciaży przesiedzieć w domu, no chyba, że względy zdrowotne będą kazały, ale myślę, że nie powinno być problemu
 
reklama
Do góry