reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NUROBLASTOMA- złośliwy nowotwór mojej córeczki

Judysiu - Wrocław to piękne miasto, więc zwiedzajcie ile się da, odpoczywajcie i cieszcie się sobą poza murami szpitala.

Czy Tatuś za następny weekend przyjeżdża do Zosi?

Super, że badania ok i wątroba się odbudowuje, super, że leki tak pięknie Wam ustawili, że możecie tak długo spacerować :tak:
 
reklama
Pokazywałam Oliwce zdjęcie Zosi i chociaż jeszcze nie mówi za bardzo to powiedziała: emi ała si mniam mniam niuma, czytaj dzidzia chora ubranka zeby jej nie bylo zimno i jedzonko pojechalo, ale sie wzruszylam, ze mala zapamietala, ze mama wysylala chorej dzidzi z komputerka paczki :)
 
Judysiu jak minął Wam weekend? Spacery? Wycieczki? Zosinka pewnie nabiera sił...napiszcie jutro jak tam po obchodzie, jakie wyniki, rokowania bo my tutaj niecierpliwie czekamy na wieści.
 
Witajcie.
Zosiak nadal małymi kroczkami idzie do przodu:-)
Dużo spacerujemy, aż 8 godzin spędzamy dziennie poza szpitalem!
Mała zrobiła się tak przylepa, ciągle sie przytula i gryzie mnie gdzie popadnie a gdy zejde jej z oczu rozpaczliwie krzyczy "mami!"
Oby nie zapeszyć ale moze w tym tygodniu bedziemy już w Warszawie!!!
Tam bedziemy jeździć do naszego szpitala na badania i przetoczenia, niestety ale płytki nawet przez pół roku mogą być potrzebne co kilka dni.
Zosiak nabiera sił i coraz pogodniejsza jest, a jutro przyjedzie tatuś to dopiero bedzie w 7 niebie!
 
Judysia, ale super! Strasznie się cieszę! :tak::tak::tak::cool2:Przetoczenia nic przyjemnego, ale można powiedzieć - pryszcz, w porównaniu z tym, co za Wami! Widać, że Zosia ma siły i walczy, i daje radę, jestem pewna, że pokona chorobę na całej linii. :tak:
 
judysia03 wpaniałe wiadomości. Przekaż Zosieńce że ciotki z całej Polski trzymają kciuki żeby szybko i na stałe była zdrowa:)
 
reklama
Do góry