reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

NUROBLASTOMA- złośliwy nowotwór mojej córeczki

reklama
Aż mnie przeszły ciarki....życie sprawia czasami tyle bólu....nie jestem w stanie sobie wyobrazić, co czują teraz Rodzice Zosieńki....Panie przyjmij tego Aniołka w swoje zastępy!!!
Wyrazy współczucia dla Rodziców i Rodziny! Trzymajcie się Kochani!
 
Wciąż nie mogę uwierzyć w tę tragedię. Wierzyłam w szczęśliwe zakończenie tej nierównej walki. Nie tak powinno być, że Rodzice żegnają Dziecko..

Kochana Zosiu byłaś bardzo dzielną dziewczynką. Śpij Aniołku i czuwaj nad Rodzicami. Daj im siły. Wyrazy współczucia dla Rodziny :-(
 
Judyto i Marku ja tez zycze Wam sily i wiary
Zosieńko dziś Cię pożegnalismy, ale w naszych Sercach zostaniesz na zawsze ***
 
reklama
Zosia jest już w niebie i patrzy na nas z góry .
Marek i JUdyta to najdzielniejsi rodzice pod słońcem .
Judyta ma w sobie tak ogromną mądrość , która dziś po prostu powaliła nas na kolana .
Mała Zosia zmieniła nasze zycie już na zawsze , a teraz będzie czuwać nad nami wszystkimi .

Judytko - życzę Ci ogromu siły , Tobie i Markowi . Jesteś wspaniałą mamą i zawsze będę brała z Ciebie przykład , słowa które dziś od Ciebie usłyszałam zostaną ze mną na zawsze , tak jak i Zosia , na zawsze w moim sercu .
 
Do góry