reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Hej Sadeczanki!

Witam na nowym ...starym BB, minie pewno troche czasu zanim sie przyzwyczaje bo nie czuje sie jak u siebie:baffled::confused:
Pogoda nie za specjalna, niby cieplo ale mocno wieje:wściekła/y:

Niunians moj maz od poczatku zajmowal sie Ania, kapal przewijal i hustal w czasie kolki. Z tym naglym wyjsciem dobry pomysl:tak:

Aga jak sie czujesz? Wszystko dobrze

A reszta gdzie sie podziewa???:dry::confused:

Pozdrawiam:-):-):-)
 
reklama
Czesc dziewczyny:-):-):-)
Ja wczoraj do Was zagladalm, ale niestety nie milam ochoty wogole pisac:tak::tak::tak:
Jestem po zastrzyku oczywiscie bezbolesnie, ale zato od niedzieli wieczorkiem boli mnie drugie bioderko wiec dlatego brak samopoczucia- jesli ktores mialy kiedys rwe kulszowa to wiedza o czym pisze.
Pozatym kupilam sobie magnez i aplikuje sama bo lekarz powiedzial ze on nie uwaza ze moze mi go brakowac:((( A jesli chodzi o trzepotanie powieka ( bo takowe ma od kilku dni ) stwierdzil ze moge miec problem ze wzrokiem i to moze sprawdzi- pyta czy dluzo czytam no a ja na to nieeee, ale o komputerze mu nie wspomnialam:((:)-D
A i moje dzidzi jest jakos dziwnie odwrocone, bo fakt zadko go czuje a jak juz kopnie to mocno ale w zolodek lub gdzies w inny narzad w srodku:))) Chyba urwis z niego rosnie.
Milego popoludnia zycze.
A jesli chodzi u mnie o BB- ja jakos sie juz przyzwyczajam:))) wy napeno tez szybko.
 
Ostatnia edycja:
Witam!Po długiej przerwie odzywam się ponownie.Mieszkam w Nowej Wsi od niedawna,to są rodzinne strony mojego mężą, dokładnie od połowy sierpnia.Tak wogóle to jestem z Kujaw.Mam 25 lat.Urodziłam dwóch chłopców:piotruś 22.10.2006,Kubuś 01.01.2010.Siedzę w domu z chłopakami,na razie tyle malutki wzywa
pozdrawiam serdecznie
 
Witam!Po długiej przerwie odzywam się ponownie.Mieszkam w Nowej Wsi od niedawna,to są rodzinne strony mojego mężą, dokładnie od połowy sierpnia.Tak wogóle to jestem z Kujaw.Mam 25 lat.Urodziłam dwóch chłopców:piotruś 22.10.2006,Kubuś 01.01.2010.Siedzę w domu z chłopakami,na razie tyle malutki wzywa
pozdrawiam serdecznie
Witam i ja widze ze masz maluszka w domku, jak sie sprawuje:))))?
A i widze ze z daleka pochodzisz, ja obecnie mieszkam w Stanach, a w Polsce mam domek kolo Tymbarku.
Pozdrawiam i zagladaj do nas.
 
Mały jest dość spokojny,na szczęście nie dokuczają mu jak na razie kolki z czego się bardzo cieszę.Jedynie co to w tej chwili ma katarek ale byliśmy u lekarza i osłuchowo jest ok.
Oj zaglądać będę,bo zaczynam mieć doła,nie mam tu znajomych,kuzynek itd i mam już dość,bo ile można siedzieć w domu i zajmować się dziećmi.
 
No tak najgorzej jest daleko od domu. Ja juz 6 rok w Stanach, tez bez zadnej rodziny - oczywiscie maz i coreczka. Coreczka ma 21 miesiecy, a teraz czekamy na drugie, ale to dopiero 17 tydz.
Fajnie ze bedziesz zagladac dzieczyny ostatnio zamilkly, wyglada na to ze bardzo pracujacy ten rok dla nich. Ja osobiscie tez niewiele siedze na necie bo mam wiele zajec w domku i jeszcze sprzedaje na allegro wiec troche to mi czasu zajmuje, ale staram sie w wolnych chwilach chociaz tu bywac.
Musisz sprobowac poznac kogos w okolicy zeby poczuc sie jak u siebie- ja mam tutaj wielu znajomych , ale w sumie to tylmko z jedna kol. ciagle sie widujemy.
Pozdrawiam
 
To super,że będzie drugie dzieciątko.Dbaj o siebie i o ciąże,ja poroniłam w lutym 2009 i potem bardzo szybko zaszłam ale była zagrożona,ciągnęłam na duphastonie i innych,póżniej cukrzyca się przyplątała,ciągle w stresie.Na szczęście wszystko się dobrze skończyło i rozpakowałam się w styczniu.Kubuś urodził się 8 dni po terminie,ważył 3800,dostał 10 pkt.
pozdr
 
Ja stracilam 2 ciaze, wiec poprzednie i ta jest wysokiego ryzyka, mam nietrzymanie szyjki i cukrzyce i w poprzedniej i wtej. Mam nadzieje ze jednak bedzie dobrze, i donosze, ja od tyg. (czyli od 16 tyg. ) mam zstrzyki z progesteronem przeciw przedwczesnemu porodowi. Ja lece na spacerek, odezwe sie pozniej lub jutro w kazdym razie zycze wszystkim sadeczanka slonecznego weekendu jak u mnie.
 
reklama
ticker.php
 
Do góry