reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Witam z rana!
Moje dzieci wczoraj do 23.00 ogladaly "Ksiezniczka i zaba" i teraz jeszcze slodko spia:surprised::eee: Ja juz zdazylam posprzatac, pranie nastawic i zakupy zrobic a teraz z kawka zasiadam
Maz pojechal w sprawie pracy...ale jakos czuje ze niewiele zalatwi...a moze sie myle???
Witaj Agniecha
Aga faktycznie nam cos kobitki zamilkly :-(
 
reklama
Witam z rana!
Moje dzieci wczoraj do 23.00 ogladaly "Ksiezniczka i zaba" i teraz jeszcze slodko spia:surprised::eee: Ja juz zdazylam posprzatac, pranie nastawic i zakupy zrobic a teraz z kawka zasiadam
Maz pojechal w sprawie pracy...ale jakos czuje ze niewiele zalatwi...a moze sie myle???
Witaj Agniecha
Aga faktycznie nam cos kobitki zamilkly :-(
Oj to późno poszły spac:tak::tak:ale ważne ze sie film podobał:-):-):-)

Witam w piękny chodz mrozny dzien.
Jak mnie tu dawno nie bylo :szok::szok::szok::szok:Witajcie
 
ticker.php
 
witam sie sobotnie, u mnie znow sloneczko za oknem - cudnie:-):-):-)
Maz dzisiaj w domku to moze zajmie sie mala , a ja poodpoczywam.
Mam nadziej ze jednak wkrotce dziewczyny znow rosza na forum i ja nie bede umiala Was nadrobie-bo tak jest weselej:tak::tak::tak:
Pozdrawiam

A dzieciaczki dlugo fakt ta bajeczke ogladaly, moja mala bez bajeczki tak pozno czesto chodzi spac:wściekła/y:. No ale i rano wtedy lubi sobie pospac.
 
Hej!
AgaS-78 coś nie mogę wstawić razem chłopaków.Teraz mam trochę czasu,malutki śpi,a większy się kąpie.Dzisiaj w końcu wyruszyłam na zakupy do Sącza ,mąż zajmował się dzieciakami,a ja trochę polatałam.I od razu poprawił mi się humor.A co u Ciebie?
 
Hej i ja witam, też mnie dawno nie było. Ale tak to jest jak chłop w domu, ale w końcu od 2 tyg pracuje, za to u nas szpital najpierw Olka miała ospę - już zdrowieje, to teraz dołączyła do niej Wikusia.

Pozdrowionka dla wszystkich :-)
 
Hej Sylcia! Popiolu na glowe ;-) Bidulki chore, ale przynajmniej beda mialy z glowy. Moje juz chorowaly, tzn starszaki, a maciej pewno przyniesie jak pojdzie do przedszkola. A co do M to myslalam ze wyjechal do Niemiec? Wrocil?
 
reklama
No widze ze w koncu forum dzisiaj ruszylo. Pozdrawiam Wszystkie kobietki,pewno jak ruch ruszy to poznam sporo nowych nsadeczanek:))):-)
Sylcia 31 Fakt z facetami w domu ciezko, chociaz moj tez ciagle obelga komputer po pracy.
Zycze zdrowka dla dzieciakow- u mojej malej dosyc przeleciala zima bez zadnych chorob, ale katarek dosyc czesto jej towarzyszy. Ale moze zniknie wraz z wiosna.
Agniechak zrob jak Ci zuskus napisala wpisz w sygnature, w ustawieniach, i bedzie po problemie.

A umnie oki, zaraz jade z mezem na zakupy, mamy przesliczna pogode;))) Sloneczko mocno grzeje- moze juz bedzie wiosna.
 
Do góry