reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Nowy etap w życiu naszej pociechy ....czyli sadzanie na nocniczek:):)

Iga nadal chętnie siada nocniku i sprawia wrażenie że wie po co na nim siada;-)muzyczka mnie wkurza i od początku byłam przeciwna ale w przypadku Igi się sprawdza, bardzo się cieszy jak zaczyna grać muzyczka, a ja wiem, że nie ma sensu jej dlużej trzymać na nocniku (zresztą i tak nie trzymam jej nigdy dłużej niż 3-4 minuty)
 
reklama
Ja już raz przeczekałam.
Teraz właśnie wróciłam z nadzieją na jakąś treść i znowu protesty.
A może nieładny? Może kształt nie ten?
Już sama nie wiem, czy to ma znaczenie?
Zaczynam się poddawać, chyba zaczekam do wakacji i będzie latał z gołym tyłkiem albo z tetrą. Dupę odparzy to siądzie na nocnik.
Podobno tak nasze matki i babki uczyły dzieci wyrastać z pieluch.
Ale nasza mentalność jest inna. Nie wiem czy będę tak umiała.
 
tereskaa - ja ju widze niezły tron do zwyczajnego nocnika to mu daleko ;-)

:-D :-D :-D :-D ........aqua ale w porownaniu z nocniczkami jakie tutaj w usa sa to ten zalicza sie do jednych z najzwyklejszych;-) ;-) bez zadnych melodyjek itp ......podoba mi sie w nim to ze ma oparcie:).....zreszta niewazne jaki jest nocniczek ........ najwazniejsze zeby spełniał swoje zadanie;-) ;-) ;-)
 
Tito dziś zasiadł na tronie, ale chyba większą radochę miał ze stukania gołymi stópkami po podlodze aniżeli z sanego siedzenia. najważniejsze, że nocnik został "poświęcony" :-)
 
reklama
Do góry