reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nowinki szpitalne

N

nataliak

Gość
osobny temat na wiesci ze szpitala. jesli ktoras z Was bedzie chciala sie z nami podzielic wiadomosciami z porodowki to informuje ze udostepniam na priv specjalnie do tego przeznaczony nr tel :)
 
reklama
Krewetka napisała: " Dzięki! Mała urodziła się o 15.35 pozdrowionka dla wszystkich i dziękuję za trzymanie kciuków"

"Cc z powodu wysokiego ciśnienia, mała 2400 i 52cm" I nie leży w inkubatorze.
 
Ostatnia edycja:
właśnie dostałam sms od Oleśki :-)
"ja tu tak naprawdę przez pomyłkę jestem.
Wyniki super, bobo też. Ciśnienie w normie.
Mam nadzieję, że jutro wyjdę.
Afiliacja ma nadal twardnienia brzucha, więc u niej z wypisem nie wiadomo.
Pozadrowienia dla Ciebie i Majóweczek :-)"
 
kolejna wiadomość od martyny222

"u mnie nikt nie wie, co to jest. leki nie działają, jutro mają coś zdecydować.
w najgorszym wypadku będą ciąć :-(
a ja chcę jeszcze 2 tygodnie wytrzymać.
chłopaki ważą teraz 2200 i 2300"
 
Krewetka o 15.00 nadal jest pod kroplówką i nie może wstawać, do tego nie może karmić małej bo bierze leki na ciśnienie, już jej raz leki zmienili ale dalej nie pomagają. Pozdrawia Was wszystkie!
 
krewetka jest w szpitalu na galla, mozliwe ze jutro wyjdzie. ma troche problemow z karmieniem i mala trzeba dokarmiac no ale to sie zdarza po cc.
 
dziewczyny mam dzisiejszy sms od martyny222:
"Kochana jutro rano mnie tną. Już napewno... jestem przerażona...
jutro się odezwę pozdrawiam"
 
Krewetka jest nadal w szpitalu na obserwacji czy nie będzie żółtaczki. Czuje się już ok, ale chciałaby wyjść do domu. Nie ma aparatu w komórce bo by nam przysłała zdjęcie małej. Pytała co u Was i pozdrawia was wszystkie:-)
 
reklama
katagorka20 jest na patologii w szpitalu rydygiera, dali jej kroplowke z magnezem i minimum 3doby polezy. z mala wszystko ok.
 
Do góry