reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nocnikowe akrobacje

hehe, ja tez sie zastanawialam co by Kubus mogl dostawac i dalej mysle :)
naklejki sama nie wiem :) moze łyk pepsi za kazde siku hehe, zartuje :)
bo jak widzi butelke z pepsi albo cola to az sie prezy, zeby mu dac.
 
reklama
Ja w tamtym roku zaopatrzyłam się w książkę "jak nauczyć dziecko korzystać z nocniczka w 7 dni",mam książkę o nocnikowaniu z tablicą magnetyczną za osiągnięcia, mam 2 nocniki i Hankę, która nawet miała ochotę przestać sikać do pampka, ale.... kiedy zsikała się dwa razy chęć jej odeszła, była histeria i mamusia poległa.
 
Młoda dziś coś protestowała, w końcu siadła na nocnik i zrobiła wielgaśną kupę, ale nie ot ym, bo to już norma - wchodze do pokoju a ona już pcha rękę do nocnika żeby zbadać zawartość:szok: ale by było:-D
 
A ja muszę się pochwalić, że złapaliśmy pierwsze siku do nocniczka:-)!! Ale minka Marysi, gdy siusiała - bezcenna..tak się zdziwiła, że szok:-D
 
wpadłam się pochwalić że zaczynamy drugi tydzień bez papersów :-)

mała robi zawsze przed i po spaniu
w ciągu dnia różnie bo jak nie przypilnuję to oleje temat i sika gdzie popadnie i wtedy zawoła siii
kupkę łapiemy bo mała robi skupioną minkę więc odrazu wiadomo co się święci
więc jest ok :-) zużywamy dwa pampersy na dobę
na nockę i na dwór

wiem że jeszcze trochę nam zajmie zanim mała przykuma że za każdym razem ma usiąść na nocniczek ale i tak jestem dumna że tak nam idzie
 
reklama
No to gratuluje wszystkim mamom którym się udało :)

Moja mała niestety jeszcze się nie przekonała do nocnika. A mamy i nocniczek i nakładkę na sedes.
Jak widzi nocnik to ucieka.. Jakby ją parzył :( Ma już ponad 2 latka i nie chce :( Ona wie że siusiu i kupkę robi się do toalety a nie do pampersa ale tak jakby się bała, albo po prostu jest jej tak wygodnie :(

Nie mam pojęcia jak ją oduczyć. Po tylu próbach czuję się bezsilna :(
 
Do góry