reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie Beta HCG

DoMarcela22

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Sierpień 2020
Postów
16
Dziewczyny wiem, że ten temat był niejednokrotnie poruszany ale może jest ktoś w stanie mi doradzić co robić.
16 sierpnia nie dostałam planowanej @ ( cykl 28 dniowy) zrobiłam test ciązowy pokazał lekką drugą kreskę. Dwa dni poźniej 18 sierpnia zrobiłam beta hcg wynik 102, ucieszyłam się ale po tygodniu postanowiłam ponowić badanie i tutaj beta pokazała tylko 206 .. nie wiem czy to dobrze wróży ?
Mój lekarz jest na urlopie wizyta dopiero 9 września, a położna powiedziała, że nie ma sensu wcześniej bo od 6 tyg. dopiero bije serduszko. Dodam, ze licząc pierwszy dzień ostatniej miesiączki, wskazuje to na 5 tc.
 
reklama
reklama
Poroniłam samoistnie w 5 tyg. Kolejnej miesiączki już nie dostałam, zrobiłam dwa testy i wyszły pozytywne. Jak poroniłam to kontrolowałam spadanie bety wiec raczej pozamaciczną wykluczam
Trochę ciężkie pytanie, ale czy przy poronieniu poszedl Ci skrzep ten właściwy? Bo ja w sumie jak zaczelam krwawić to nic nie zdążyłam zobaczyć.
Zrob jeszcze raz bete i powtorz po 48h. Jak będzie przyrost prawidłowy to zapisz się do ginekologa.
 
Trochę ciężkie pytanie, ale czy przy poronieniu poszedl Ci skrzep ten właściwy? Bo ja w sumie jak zaczelam krwawić to nic nie zdążyłam zobaczyć.
Zrob jeszcze raz bete i powtorz po 48h. Jak będzie przyrost prawidłowy to zapisz się do ginekologa.

Ogólnie ta miesiączka była taka ze skrzepami i trwała 7 dni. Myślałam ze w 5 dniu już się skończyła i poszłam do gin żeby zrobiła usg ale okazało się ze nadal mam krwawienie i jak zrobiła usg to powiedziała ze został tam jeszcze „farfocel” ale to nie wymaga łyżeczkowania i samo się wyczyści. Jak już mój gin wrócił z urlopu to zlecił mi badania hormonów z krwi prolaktyna i jakieś dwa inne ale nie pamietam nazwy i po kolejnej miesiączce kazał się zgłosić na usg czy wszystko jest Ok i mogę się starać. Pójdę do niego bo już jestem zapisana i będzie to jakiś 5 tydz.
Co do bety to po ostatnim jestem trochę zniesmaczona i nie wiem czy będę ja robić czy po prostu poczekam aż na usg będzie coś widać ..
 
Ogólnie ta miesiączka była taka ze skrzepami i trwała 7 dni. Myślałam ze w 5 dniu już się skończyła i poszłam do gin żeby zrobiła usg ale okazało się ze nadal mam krwawienie i jak zrobiła usg to powiedziała ze został tam jeszcze „farfocel” ale to nie wymaga łyżeczkowania i samo się wyczyści. Jak już mój gin wrócił z urlopu to zlecił mi badania hormonów z krwi prolaktyna i jakieś dwa inne ale nie pamietam nazwy i po kolejnej miesiączce kazał się zgłosić na usg czy wszystko jest Ok i mogę się starać. Pójdę do niego bo już jestem zapisana i będzie to jakiś 5 tydz.
Co do bety to po ostatnim jestem trochę zniesmaczona i nie wiem czy będę ja robić czy po prostu poczekam aż na usg będzie coś widać ..
W 5 tyg moze wlasnie nie być jeszcze nic widac. Ja teraz przy tej ciąży tez odpuściłam badanie bety, tym bardziej, że nie plamiłam ani nic innego zlego sie nie działo. Do ginekologa poszlam w 7 tyg bo miałam juz pewność, że cos zobaczy. I jest. Dziś już 11+5 :) zaś w maju też byłam po poronieniu.
 
W 5 tyg moze wlasnie nie być jeszcze nic widac. Ja teraz przy tej ciąży tez odpuściłam badanie bety, tym bardziej, że nie plamiłam ani nic innego zlego sie nie działo. Do ginekologa poszlam w 7 tyg bo miałam juz pewność, że cos zobaczy. I jest. Dziś już
11+5 :) zaś w maju też byłam po poronieniu.


Gratulacje 🙂 tez zaszłaś w ciąże od razu po poronieniu ?
 
Cześć dziewczyny. Odnowie temat. Po samoistnym poronieniu miałam czekać do kolejnej miesiączki ale zamiast niej zobaczyłam piękne dwie kreski. Różnią się tym od ostatniej ciazy ze te kreski są grube takie tluste a wcześniej były ledwo widoczne. Zrobiłam tsh bo choruje na niedoczynnosc tarczycy i wynosi 3,2 myślicie ze to zbyt wysoki wynik w początkach ciazy (Ok. 4 tydz.) ?
Tsh skacze w ciazy. Ja mialam z 5 na 2 a teraz zaszalam w ciaze i mam 3,7 :( ale leki szybko to zbija :)
 
reklama
Do góry