reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niska beta a test pozytywny

Dołączył(a)
3 Styczeń 2021
Postów
8
Cześć dziewczyny!
Dziś mam 26 dc, od kilku dni slabo się czuje, więc postanowiłam zrobić test.
W 24 dniu cyklu na teście płytkowym 2 kreseczki, kolejny i znowu to samo. Pojechałam zrobić betę A tam >1 mlu
Miał ktos podobną sytuację?
Czy to możliwe żeby testy się pomyliły?
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Dziś mam 26 dc, od kilku dni slabo się czuje, więc postanowiłam zrobić test.
W 24 dniu cyklu na teście płytkowym 2 kreseczki, kolejny i znowu to samo. Pojechałam zrobić betę A tam >1 mlu
Miał ktos podobną sytuację?
Czy to możliwe żeby testy się pomyliły?
Ale to były dobrze widoczne kreski? Czy "cienie cienia"? Bo być może kreski fabryczne? Ile jesteś dpo? Ile dni do @?
 
2 dni do @, według kalendarza. Aczkolwiek nam nie regularne cykle.
Jeśli chodzi o torbiele itp to nie możliwe raczej bo zaraz po miesiączce bylam u gina
Snapchat-844896882.jpg
 
Dziwne bo kreska jest bardzo dobrze widoczna 🤔 może dla swojego spokoju powtórz betę
 
Ja też bym powtórzyła betę. Ten test jest pozytywny. Może jakiś błąd w labie. Nie masz jakiegoś innego laboratorium w okolicy?
 
Cześć dziewczyny!
Dziś mam 26 dc, od kilku dni slabo się czuje, więc postanowiłam zrobić test.
W 24 dniu cyklu na teście płytkowym 2 kreseczki, kolejny i znowu to samo. Pojechałam zrobić betę A tam >1 mlu
Miał ktos podobną sytuację?
Czy to możliwe żeby testy się pomyliły?

Znak > czy < ? Wklej wynik badania. Czy przypadkiem nie zrobiłaś badania jakościowego?
 
reklama
Do góry