reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności :)

Polu gratuluję udanego wypoczynku.
Ja ponownie się odmelduję. Tym razem jedziemy w oklice Ustronia Morskiego. Wracamy za tydzień. trzymajkcie kciuki za pogodę, ale nie za taką parówę jak dziś. Ja ledwo dałąm radę, a Martyna tuż przed wyjazdem obudziła się dzisiaj z gorączką :baffled::baffled::baffled:. Teraz było ok - po nurofenie, ale takie rzeczy to chyba norma w piątek po poludniu. Apteczka już przyszykowana. Mam nadzieję, że się nie przyda :baffled::baffled::baffled:.
Buziaki!!!
Acha, teściowa dzisiaj zapowiedziała M, że za rok jedziemy do Dębek, bo tam jest spokój i ładna plaża. Hmm, nie pamiętam żebyśmy się umawiali na przyszły rok ;-):dry:!
 
reklama
Miłego wypoczywania Kasiu :tak:
My też jutro wybywamy nad morze do Niechorza :-D Już się nie mogę doczekac choc nocka w pociągu nie jest szczytem marzeń:baffled:;-)
Buziaczki dla wszystkich listopadziątek:-)
 
milego wypoczynku dziewczynki i duuuzo slicznej pogody:tak:
sikoreczo mnie tez to czeka w nocy z 1/2 i juz mam stresa:dry:
 
tym powracającym z urlopu mówię witajcie a tym wyjeżdżającym....trzymam kciuki za piękną pogodę, i my wybywamy w piątek nad jeziorko na tydzień....już nie mogę się doczekać:-)
 
udanego wypoczynku anii :-)ja tez w piatkowa noc wyjezdzam nad morze mam nadzieje na pogode :tak:i wszystkim wyjezdzajacym udanego wypocynku i piknej pogody zycze:tak:
 
udanych wywaczasów!!! opalcie sie za mnie....już 3-cie lato blada jak trup łaże ;-) :-)
myśmy w sob mieli jechać w nocy ale jako że ja ciężarna ze złym samopoczuciem jedziemy za dwa tyg (udało się wszystko poprzestawiać :-)
 
Ja się też odmeldowujeę. Jedziemy nad morze. Polu ja bym złote góry dała za dwa dni bez Kuby ale w moim przypadku to niewykonalne.
 
no to witam z powrotem...wypoczęlam, wybawialm się, bylo przesuper ale...pogody brak i kroóóótko......pozostalo mi wracać do pracy ale tak się tego boję!!!! nie cierpię powrotow z urlopu!!!!!
 
reklama
Witajcie dziewczynki!
My też wywczasowani:tak: Powróciłam wypoczęta, opalona i zadowolona. U nas na szczęście pogoda spisała się na medal:-D Ech żal było odjeżdżac:zawstydzona/y:
 
Do góry