reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności

reklama
Dziewczyny udanego majowego weekendu :biggrin2: dla Was wszytskich!

Ja również znikam nad jeziorko, wracam w niedziele! Buziole dla wszytkich!:-D
 
Dawno nie widziałam Flexy, Daruni, UrszuliL, Ewci28..........

dziewczynki co z Wami???Może się rozpakowują???
 
Chyba nie jeszcze troszke chyba za wczesnie, moze po prostu nie moga zajrzec na forum pod natlokiem innych zajec??? Taka wersja chyba troszke lepsiejsza??
 
Z tego co pamiętam to Ula nad jeziorkiem sobie siedzi ;-) może nie wszytskie czerwcówki zdążyły wrócić z długiego weekendu :tak: zobaczymy jutro czy się odezwą:sorry2:
 
ja wrocilam na forum
niby bylam w domu - ale tylko na noc - i nie wlaczalam w ogole kompa
ale wciaz 2 w 1 sie zglaszam
 
Magdzia dziekujemy za troskę :tak: ale mi się miło zrobiło że ktoś pamięta ;-)
Pozazdrościłam Ci kochana wyjazdu i wyciągnęłam męża na weekend na wioskę :-) wypoczęłam i naładowałam akumulatory ;-)
przeczytałam trochę co naskrobałyście i chyba jutro skończe dopiero tyle tego jest :-D a zaraz wskakuje pod prysznic i spaaaać :-)
 
reklama
Witam kobitki! Jak to milo ze ktoś sie troszczy o nas:-D Ja już sie melduje posłusznie spowrotem w jednym kawałku :-D
 
Do góry