reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie sama,ale samotna:-(

Dzisiaj moja Kaja wstała o 6:20:( szczęśliwie Liwia poszła do przedszkola więc cokolwiek ogarne. Szafa stoi także muszę wypakować pudła w końcu. Jak u Was nocka? U nas cała przy cycu i jeszcze Liwusia przyszła do nas spać także w ścisku i jeszcze karmiac. Czas na kawę i zobaczymy jak to wszystko dzisiaj wyjdzie:)
 
reklama
Hej :-)...u nas podobnie,choc mała akurat dziś w łóżeczku spala...wstaliśmy o polnocypotem o 5,no i o 7...teraz druga kawa i lecimy do lekarza..
Znów szaro pochmurno i beznadziejnie za oknem :-\
 
Powodzenia u lekarza:) u nas słoneczko świeci ale ewidentnie.wieje jak diabli. Ja się nie mogę zebrać do porządków coś:( za to wcinam właśnie lody:p jak ktoś ma ochotę to zapraszam na pyszną kawę z ekspresu i lody jagodowo waniliowe:p
 
@Ozdoba26 może i dobrze że daleko bo moja kawa działa demotywujaco i też nic nie zrobisz jak ja:p krzątam się po domu i nic to nie daje niestety... Dzisiaj nie mam weny na nic. Chyba dzisiaj zrobimy ognisko i chociaż będzie mniej skrawkow drewna na podwórku... Dawno nie miałam takiego
lenia:( straszne to
 
Ech....fatalnie..po lekarzu niż mi wszystkiego się odechciało...okazało się że małej główka za szybko przyrasta..:'( . Nie myślę o niczym innym teraz,w środę idę do neurologa...wczoraj cały dzień przeplakalam...planów na weekend było dużo ale wszystko straciło sens..wypije kawę i postaram się wziąć za robotę żeby zająć myśli ale...co spojrzę na lene to myślę odrazu o tym :'(
 
Powodzenia u lekarza:) u nas słoneczko świeci ale ewidentnie.wieje jak diabli. Ja się nie mogę zebrać do porządków coś:( za to wcinam właśnie lody:p jak ktoś ma ochotę to zapraszam na pyszną kawę z ekspresu i lody jagodowo waniliowe:p

Cholera ani kawy nie piję, ani lodòw nie jem. Tylko wodne jak coś ;)

Ech....fatalnie..po lekarzu niż mi wszystkiego się odechciało...okazało się że małej główka za szybko przyrasta..:'( . Nie myślę o niczym innym teraz,w środę idę do neurologa...wczoraj cały dzień przeplakalam...planów na weekend było dużo ale wszystko straciło sens..wypije kawę i postaram się wziąć za robotę żeby zająć myśli ale...co spojrzę na lene to myślę odrazu o tym :'(
ooojjj biedna , wierzę,że bedzie dobrze ...musi. Nie napiszę nie martw się bo wiem ,że się nie da. :/

Mnie troszkę nie było ,jakaś taka nieswoja byłam i bòl brzucha mi dokucza. Dziś piękna pogoda była ,oby tak dalej .. Dzisiaj dla ogólnej poprawy nastroju przeglądam allegro i wybieram co chcę zamówić hih. Mój chyba musi dwie zmiany wziąść :D
 
reklama
@Ewa87 współczuję gorszego samopoczucia... Hmmm jakoś to bedzbę musiał przeżyć małżonek;) u nas też piękna pogoda oby jeszcze trochę tak było bo nas czeka elewacja w październiku także przydałoby się żeby chociaż nie padało:)
 
Do góry