reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie polecam testów firmy facelle.

Hej. Zrobiłam ten test ale potwierdziłam innym… nadal nie wiem czy wierzyc. To mój pierwszy pozytywny w życiu. Urolog twierdził, że z wynikami męża musimy popracować. (3miliony plemników na mililitr) Od 4 lat bez zabezpieczeń, od roku usilne starania.. i nagle teraz. Na dodatek jestem tak przeziębiona i wczoraj brałam gripex i cholinex… to 35 dzień cyklu, cykle około 33 dniowe. Zrobiłybyście następne ? Czy umawiały się do lekarza?

Pozdrawiam
Bankowy pozytyw na każdym z testów ☺️
 
reklama
kubeczek tyle ile zaleca producent. Jest jakaś różnica? Nigdy specjalnie nie wchodziłam na fora, bo nigdy nawet nie miałam cienia cienia przez tyle lat… więc nie chciałam nawet mieć myśli z nadzieją w tle
Przy sikaniu bezpośrednio na patyk dziewczynom na kreskach częściej się zdarzały fejki:)
 
reklama
Do góry