reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Nie/obecności

Ja też wysyłam swój numerek telefonu. Ale pomyślałam że jak mi wody odejdą to zdążę was poinformować że rodzę a jak nie odejdą to niewiem ... Zatrudię mojego mężusia aby dał wam znać że juz jestem rozdwojona :)
 
reklama
Kolejne numery dopisalam do listy :)
Czekam na reszte (przynajmniej tych udzielajacych sie), zeby rozeslac do Was liste, bo sierpien nadchodzi wielkimi krokami ;D
 
Sandrunia, ja tez wyslalam :)

Melduje, ze dzisiaj sie nie rozdwoilam, ale jutro caly dzien mnie nie bedzie, bo lece do dwoch lekarzy i konczymy z moim kochanym remoncik u niego w sklepie.
 
Juz dopisalam Karoo Twoj numerek do listy.
Jezeli wiekszosc dziewczyn wysle numery do jutra, to wieczorem przesle Wam liste.
 
W tej chwili Was kochane dopisalam :)
Z tych udzielajacych sie brakuje jeszcze nr:
Frutiska
Siluni
Serduszko
Czarnulki
Joas
Z tego co pamietam to tyle narazie :) Jak ktoras z dziewczyn przeoczylam to bardzo przepraszam.
Czekam na numerki.
 
Sandra joas to chyba jeszcze się byczy na wakacjach a Frutisek cos niepokojąco się nie odzywa-może już rozdwojony???
czarnulka tez juz od dawna milczy
silunia i serduszko ostatnio wpadaja sporadycznie wiec im moze wyslij wiadomości na priva o akcji i numery i mozesz juz wysyłac numerki bo w kazdym momęcie któras się moze rozdwoić ;D
 
reklama
Do góry