reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NDT-Bobath

Martuś,a co poradził Wam ten gastroenterolog? U nas generalnie nie było problemu do operacji, po tym wszystko się pokiełbasiło, przestała przybierać, zastopowała ruchowo nic nie mówi...:-(. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego...

tak jak pisalam u nas to juz byl skrajny przypadek,mala byla w stanie niedoyzwienia organizmu. dlatego mysle ze powinnas zasiegnac porady np gastroenterologa albo dietetyka dzieciecego. U nas mala wymagala juz zalozenia sondy i od 28wrzesnia tak jest karmiona...:( wczesniej przez prawie 7mies przytyla 700gram, teraz od wrzesnia ma juz 3kilo do przodu i juz zbliza sie do minimalnej wagi jaka powinna miec w tym wieku:) ruchowo tez ruszyla, wzmocnily sie wszystkie miesnie, takze miesnie oczu a wczesniej strasznie malej uciekalo jedno oko, teraz nawet lekarka jest pod wrazeniem:)
Ale wiem ze gdybym wczesniej trafila do specjalisty udaloby sie uniknac tak drastycznego rozwiazania...Dlatego moja rada to zebys poszla na konsultacje z Łucja do specjalisty a napewno wszystko bedzie dobrze:)
 
reklama
hej witajcie kochane. U nas bez większych zmian. Tylko ja w jakąś deprechę wpadłam...:dry:

Obydwoje z małym mamy grype od 2 dni. Cwiczenia oczywiście odpadają bo żadne z nas nie ma sił.
 
Kochane mamy:) ja jestem przeszczęśliwa:))))) mój Gabriel dziś zupelnie sam przeszedł przez cały pokój gościny i do kuchni gdzie załapał mnie za nagi:-) normalnie masakra jak go zobaczyłam ze stoi na środku pokoju zupełnie sam bez trzymania czegokolwiek nogi mi się ugieły. Potem zawołam Go i on tak poprostu smiejąc się poszedł sobie- tak poprostu poszedł- dlamnie szok- zwyczajnie szok:-):-):-)
 
reklama
Do góry