reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nauka nocnikowania

Sandra- faktycznie może spróbuj porady Karoo, i nie stresuj się za bardzo...włóż podkład pod prześcierdło i może jak Sarka poczuje ze ma mokro to da jej to trochę do myślenia:sorry2:
 
reklama
sandra i jak tam u Was??
No to sie pochwale, ze jedna noc bez pampersa mamy za soba :tak::-)

Mala wysikala sie porzadnie przed snem, sama chciala isc spac bez pampka i obiecala mi, ze na pewno sie nie posika :tak::-) I nawet bez podkladu sie obylo, chociaz w nocy kilka razy sie budzilam i sprawdzalam czy sucho :-p

Zobaczymy jak bedzie dalej :tak:
 
Sandra- i jak nocki??

a moja jak sie bardzo zestresuje to sika po nogach:baffled: np. ostatnio sie porzadnie walneła w głowe i z tego wszystkiego posikała:confused:
 
co do sikania...
wiecie co, w sobote byliśmy z P. i dziewczynkami na otwartych basenach. na kocu obok siedziała jakaś babeczka z córeczką (coś pomiędzy olą a julą). mała sie na koc zsikała. żebyście dziewczyny widziały matkę- obiła małą po nerach:wściekła/y: bo... jak stwierziła "sto razy jej powtarzała, że ma wołać, jak chce szczać":wściekła/y: to sie nazywa nauka nocnikowania:-( mała strasznie płakał, chciała sie do niej przytulić, a ta głupia pi.da cały czas odpychałą ją z tekstem, że ma sie do niej nie zbliżać.

moja julka jak czymś bardzo sie emocjonuje tez potrafi się zsikać i nawet tego nie zauważyć:baffled:
 
Sandra- i jak nocki??
Niestety dalej pampers, ale np. 2 noce pod rzad rano suchy, a potem znowu mokry, wiec mysle, ze jeszcze ta jedna paczke do konca pociagniemy ;-)Nic na sile :-)

Ewus, brak slow na takie metody wychowawcze :no::wściekła/y: Zwlaszcza, ze to malutkie dziecko, ktore sobie pewnie nawet sprawy nie zdaje, ze robi zle - dla niego to naturalne :sorry2:
 
Aluta raz wpadkę na wczasach zaliczyła, ale Pani nam zaraz pościel zmieniła i nawet nie wiedziałam, tylko mi Wojtek powiedział:tak:
ewa ale miała "matka" metody:angry: chyba bym ją zbluzgała:wściekła/y:
 
reklama
Ja nie wiem czy bym jej nagadala, ale na pewno moje dziecko by sie zapytalo dlaczego pani daje klapsa dzidzi, a wtedy to juz bym sie nie szczypala tylko powiedziala na glos, ze widocznie pani nie potrafi sie inaczej wlasnym dzieckiem zajmowac.
 
Do góry