reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NATURALNE PLANOWANIE RODZINY

Ja Wam moge powiedziec na wlasnym przykladzie ... po owulacji temp. byla 36,9- 37,2 ... potem spadla do 36,5 ...potem podniosla sie do 36,7-36,9 i tak sie utrzymuje do dzisiaj :) ...wiec ja bym sie nie sugerowala temperatura.... Elżbietko trzymam kciuki ...mooocno :)
 
reklama
no to troszke yemp sie poprawila,mam nadzieje ze na najblizsze 9 miesiecy. wczoraj było 36,8, dzisiaj jest 36,7, wiec nieźle chyba ???
wczesniej było 36,5-36,6. ojojoj, ja to jestem, chyba za bardzo patrze w siebie...
LILITH mam pytanie o ta miękka pochwę...czy szyjka tez mięknie??nie wiem czy ta moja pochwa jest bardziej miękka niż zwykle, bo wczesniej nie zwracalam na to uwagi...
 
kobiety pomóżcie bo ja w potrzebie jestem i to normalnie nagłej.
powiedzcie mi jak za pomocą śluzu określić kiedy są dni płodne a kiedy niepłodne.
Kiedyś coś czytałam ale zawsze mi się miesza i nie wiem czy np. rzadki śluz oznacza dni płodne czy niepłodne.
I czy jest prawdopodobieństwo że przed okresem zajdę w ciążę??

Sorki że wam zawracam głowę ale to dla mnie bardzo ważne.

Pozdrawiam was i dzięki za uwagę.
 
Rzadki śluz, który przypomina trochę kurze białko, a do tego jest rozciągliwy oznacza że są właśnie płodne dni (oczywiście jeżeli jest wszystko ok z organizmem i ma się cykle owulacyjne).
No i przed okresem raczej nie powinno zajść się w ciążę. Jeżeli organizm dobrze funkcjonuje to owulacja występuje około 14 dni przed miesiączką. No ale są różne odchylenia, wystarczą stresy, zmęczenie itp. i wszystko się przestawia. Już tu na forum dziewczyny pisały, że zdarzało sie zachodzić krótko przed @, a nawet w dniu spodziewanej @.
 
Kobitki wielkie dzięki za odpowiedzi bardzo mi pomogłyście

big_thank_you.gif
 
Ciebie Elżbietko namawialam na testowanie tydz po owulacji..a sama wstrzymuję sie teraz:)..a co do temperaturki..u mnie skacząca i nie umiem jej zinterpretować:)
 
reklama
masz rację..:)..ja z ciekawosci wczoraj i dziś sobie zmierzyłam..ale nic mi to nie powiedziało:):):):):) :p :laugh:
 
Do góry