reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zdjęcia :)

pierwsze zdjęcie robione tydzień temu :) grubasek ze mnie :szok: 16kg na plusie
drugie to tak chcę wyglądać na wiosnę 2012 :)
a trzecie zdjęcie to dla niedowiarków że w Grecji jest zimno :) zdjęcie robione w grudniu zeszłego roku :)
 

Załączniki

  • ki.jpg
    ki.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 87
  • DSC00300pomni.jpg
    DSC00300pomni.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 106
  • DSC09500pomni.JPG
    DSC09500pomni.JPG
    49,7 KB · Wyświetleń: 96
reklama
Fazerkamm, teraz wierzę, że zima czasem się pojawia a Grecji :-)
ślicznie wyglądasz w ciąży :tak:

teraz pokarzę Wam zimę w Polsce, kto zgadnie jaki to samochód?

ddbe0124eb.jpg
 
Ostatnia edycja:
Stawiam na Daewoo Matiz :-) ja mam nadzieję że tej zimy nie będzie tyle śniegu co przez ostatnie dwa lata :crazy: chwilami to było nieciekawie, w zeszłym roku nie dojechałam do pracy a mieszkam w mieście, kwestia przedostania się z jednego krańca na drugi. Kilka osób wtedy nie dojechało a co najlepsze nie musieliśmy wypisywać później urlopu bo szefowa stwierdziła że z matką naturą się nie wygra :-)
 
taka szczupła chciałabym być (1997r., ale przed I-szą ciążą waga była taka sama) skanowanie0016.jpg do tej wagi mam jakieś 16 kg na plusie, a w tej ciąży przytyłam na razie 6kg

co do samochodu to jest spory terenowy 4x4, dzięki czemu wyjechałam z zaspy po odśnieżeniu z wierzchu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Iga - ale hollywoodzki uśmiech na tym zdjęciu, no no :-)
Ja liczę na to że jak będę karmiła piersią do dojdę do siebie :-) w ogóle liczę na wiele po porodzie obym się tylko nie przeliczyła ;-) (sporo sobie założyłam co do macierzyństwa - zobaczymy co z tego wyjdzie ;-))
 
Do góry