reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia :)

A oto nasze zdjecia, jak sie chwalic to na calego hehe to drugie to na weselu mojej siostry, w tym samym miejscu gdzie bedzie tez nasze :)
 

Załączniki

  • moj tel 005.jpg
    moj tel 005.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 114
  • spacer chełmska 013.jpg
    spacer chełmska 013.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 101
  • moj tel 002.JPG
    moj tel 002.JPG
    27,1 KB · Wyświetleń: 97
reklama
Asienka777 - 28 sierpnia :)) juz sie doczekac nie moge :))

Trusia77 - dziekujje bardzo za komplement :) kiecuszke zamawialam 2 lata temu z internetu i musialam w salonie slubnym ja skracac i w ogole dopasowywac do mnie bo tak mnie urzadzili ze rozmiar w ogole byl mega ! :) ale jakos dalam rade ;)

aduska123 - dziekuje bardzo :) i tak tez wlasnie sie czujemy ze soba :) cudownie :)
 
mglaczek ciesz sie chwilami przygotowan i stresu przed slubem bo to strasznie szybko mija i zostaja tylko wspomnienia :-) i nie zapomnij pokazac jakiegos zdjecia z tego wielkiego dnia :-)
 
mglaczek ciesz sie chwilami przygotowan i stresu przed slubem bo to strasznie szybko mija i zostaja tylko wspomnienia :-) i nie zapomnij pokazac jakiegos zdjecia z tego wielkiego dnia :-)

No pochwale sie zdjeciami na pewno :) My juz mamy wszystko zalatwione :) wiec tylko odliczanie mi pozostalo :) juz sie nie moge doczekac:))
 
mglaczek zycze zeby to byl dla Ciebie niezapomniany dzien :)

a to Agatka, ktora ma na glowie wstazke z bukietu ktory dostalismy na slub :)

IMAGE_228.jpg
 
reklama
Do góry