reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia :)

reklama
Ania śliczne widoki i zazdroszczę kondycji :) Ja wyjdę po schodach na drugie piętro gdzie mieszka moja mamai już mam dość. Dobrze że ja mieszkam na parterze :D
 
to fotka z przed ciąży
50a3235c28[1].jpgrazem z braciszkiem ;)mój słodziaczek koffany ;*
a tu fotka w ciąży
DSC00121.jpgfotka robiona w lipcu teraz jest gorzej ;(
 
eve szczerze mówiąc wcale nie wyglądasz gorzej, a może nawet lepiej :) tylko sobie coś wmawiasz ;p jeśli to będzie córeczka to na pewno nie zabiera Ci urody;p głowa do góry i wybić sobie głupie myśli ;p
 
EVE powinnaś dostać lanie, gdzie ty widzisz pyziastą buzię i te kilogramy i niby brzydotę?????? Jedyne czego ci brakuje to uśmiechu!!!!!!!!!! Ja nie widzę żadnej różnicy, serio. wybij sobie takie myslenie z głowy i ciesz się z ciąży!
 
eve dołączam się do poprzedniczek - wyglądasz bardzo ok - tylko następnym razem uśmiech poproszę :-)

A w ogóle to fajny pomysł zdjęcia typu - przed i prawie po... Muszę jakieś swoje miarodajne wygrzebać.

A tak poza tym to rozumiem Cię, ja ze swoim przyrostem wagi (już 20kg) jestem rekordzistką na wątku i oglądając wczoraj krótki filmik ze spaceru z psami z początku marca załamałam się ostro. Na szczęście z szafy usunęłam wszystkie swoje ciuchy, które nie pasują teraz (i zakładam, że tylko teraz - zamierzam wrócić do stanu sprzed) na mnie więc nie kolą mnie w oczy - drażni mnie za to wygaszacz ekranu mojego R. - dużo tam moich fotek sprzed roku...
 
eve

A tak poza tym to rozumiem Cię, ja ze swoim przyrostem wagi (już 20kg) jestem rekordzistką na wątku i oglądając wczoraj krótki filmik ze spaceru z psami z początku marca załamałam się ostro. Na szczęście z szafy usunęłam wszystkie swoje ciuchy, które nie pasują teraz (i zakładam, że tylko teraz - zamierzam wrócić do stanu sprzed) na mnie więc nie kolą mnie w oczy - drażni mnie za to wygaszacz ekranu mojego R. - dużo tam moich fotek sprzed roku...

Jak już pisałam Ty nie wyglądasz na 20 kg na +, ja przytyłam 6 kg. wyglądam na 15 a na nogach i biuście rozstępów nie do zliczenia.....i wydaje mi się że mimo iż przytyję max. 15 kg do końca ciąży (może mniej) to NIGDY już nie będzie moje ciało takie jak przed ciążą, a przed ciążą i tak miałam wystarczająco dużo kompleksów....
 
Eve uważam że w obu kolorkach Ci ładnie, choc blond jakoś bardziej do mnie przemawia bo jakos radośniej na tym zdjęciu wyglądasz :) Więcej uśmiechu a kilogramami, czy gorszą cera się nie przejmuj.
 
reklama
Takie dwa szybkie zdjecia :) reszta tomorrow :p bo padam :)
 

Załączniki

  • Slub 28.08.2010 053.jpg
    Slub 28.08.2010 053.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 114
  • Slub 28.08.2010 068.jpg
    Slub 28.08.2010 068.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 117
Do góry