reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy :)

Super rzeczy a ta pościel mega! Ja chcę kupić tą z minky do łóżeczka ale czekam ma płeć taka na 200%.
A tymczasem upolowalam, mąż stargowal do 8 dyszek
1503428829-aaaaaa.jpeg
:)
No, łowy udane[emoji4]fajne łóżeczko.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Super rzeczy a ta pościel mega! Ja chcę kupić tą z minky do łóżeczka ale czekam ma płeć taka na 200%.
A tymczasem upolowalam, mąż stargowal do 8 dyszek
1503428829-aaaaaa.jpeg
:)

Miałam takie długo nam służyło... z tym ze mieliśmy model z szuflada i 160x70 cm. Teraz mam już na oku to standardowe 140x60 cm i białe


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Dotkass super cena :)
Kurcze jakoś mnie te 3 kółka nie przekonują :no2: Nigdy nawet się do takiego wózka nie przymierzałam, ale jakoś mi się tak w głowie ubzduralo ze nie jest to fajne :unsure: ze wózek wywrotny itp
 
reklama
Do góry