reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy :)

reklama
received_1635370986537915.jpeg
I jeszcze takie coś znalezione :)
Może się przyda :p
W sklepie jeszcze nic nie kupiłam, spokojnie czekam na usg polowkowe żeby mieć potwierdzenie takie na 100% że w brzuszku mieszka Zosia. Chociaż już przeglądam na Internecie i wiele rzeczy mam już w obserwowanych do ewentualnego kupna :tak:
 

Załączniki

  • received_1635370986537915.jpeg
    received_1635370986537915.jpeg
    135,7 KB · Wyświetleń: 514
Zobacz załącznik 820299I jeszcze takie coś znalezione :)
Może się przyda :p
W sklepie jeszcze nic nie kupiłam, spokojnie czekam na usg polowkowe żeby mieć potwierdzenie takie na 100% że w brzuszku mieszka Zosia. Chociaż już przeglądam na Internecie i wiele rzeczy mam już w obserwowanych do ewentualnego kupna :tak:

Piękne rzeczy ♡♡♡

Ja prócz maskotki jednej nic nie mam. Z kupowaniem ciuszka rusze pomału po połówkowym. Narazie oglądam tylko, myślę i marzę.

Po tylu latach oczekiwań dziwnie mi w dziale dziecięcym :) tego na necie oglądam.

Łóżeczko kupimy bliżej końca roku. A wózek prawie "na ostatki" by gwarancja była na czas użytkowania dłużej. To samo fotelik do auta.
 
Ostatnia edycja:
Zobacz załącznik 820299I jeszcze takie coś znalezione :)
Może się przyda [emoji14]
W sklepie jeszcze nic nie kupiłam, spokojnie czekam na usg polowkowe żeby mieć potwierdzenie takie na 100% że w brzuszku mieszka Zosia. Chociaż już przeglądam na Internecie i wiele rzeczy mam już w obserwowanych do ewentualnego kupna :tak:
Fajne masz znaleziska[emoji4]niestety ja wszystko co miałam po Ignasiu oddalam, bo wówczas byliśmy pewni, że nie chcemy już więcej dzieci ale uplyw czasu to jednak zweryfikował[emoji6]i w zasadzie nie zaluje

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie mogłam się powstrzymać...ciepły welurowy pajacyk, dwie pary niedrapek i dwie czapeczki, wszystko New Born...pajacyk 52-55cm (na pewno dostanę sporo ciuszków na 56 i większe, wiec choć jedna sztukę taka malusia musiałam...poprostu musialam...dodatkowo pajac ma zapięcie z tylu na pupie, co akurat jest minusem...ale taki cudny ten króliczek [emoji7]
1504015365-aaaaaa.jpeg



85993e3koj7clzdz.png
 
reklama
@Lali gratuluje zakupu [emoji16]

Ja dodatkowo jeszcze w drodze do domu już z R wskoczyłam do h&m i zakupiłam 6 par skarpetek- uwielbiam z tamtąd dla maluchów, maja rewelacyjne bezuciskowe [emoji2] (3 pary ciepłych, 3 pary zwykłych)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry