reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy

reklama
Sukienka super! Mi też się bardzo podoba tylko w tej długości nie bardzo się widzę bo mam 160cm wzrostu.... jak myślicie kiedy zacząć robić zakupki dla dzieci?? Ciągle się wacham by nie zacząć za wcześnie a że ze mnąto różnie może być to nie chcę też czekać za długo a na razie nie mam nic nawet pary skarpetek ... ;)
 
Margolis wiem że to kusi ale powstrzymaj się jeszcze! Nie żebym coś sugerowała, ale tak będzie lepiej po za tym nie wiadomo co sie urodzi prawda?? ;)
 
Jeszcze wytrzymam. nie wiem tylko kiedy by było logicznie zacząć coś kupować. Myślę, że chyba ok czerwca jeszcze będę w stanie choć brzusio już coraz większy.
 
Dla siebie tak dla dzieci jeszcze nie ;D
Masz jeszcze Margolis dużo czasu.Moja przyjaciółka tez z bliźniakami robiła zakupy w 7 miesiącu.Dobrze jest znaleźć taki sklep w którym sobie wsyztsko zamówisz a np.odbierzesz po porodzie.Wiadomo,że pościel i ciuszki dzieci trzeba przeprać,ale pozostałe rzeczy można dowieźć po narodzinach ;)
 
To co pisze Edi jest bardzo fajne.U nas w Zielonej jest taka hurtownia gdzie można wszystko kupić od wózka do skarpetek i odebraś po porodzie.
Dziewczyny naprawde warto o tym pomyśleć i nie spieszyć się z zakupami dla dzidziusiów.
Ja ostatnio widziałam na Allegro majtki poporodowe jednorazowe, jak myślicie warto je kupić? ;D ;D ;D
 
Ja z zakupów dla dzidziasia to na pewno nie bedę sięśpieszyć tym bardziej że mam wszystko po malej i najwyżej chce dokupić po 1 nowym kompleciku aby tez coś nowego miało. Co do zakupów dla siebie to tez poczekam bo jeszcze w moje ciuszki wchodzę więc nie ma takiej potrzeby. Co do tych majtek jednorazowych to mialam takie przy porodzie Zuzi i są naprawdę super, przewiewne, praktycznie sie ich nie czuje. Pamiętam jak przyszli lekarze na obchód (bylyśmy dwie na sali) i jak zobaczyli ze moja współlokatorka ma na sobie zwykłe majtki to kazali jej zdjać i wietrzyć się (aby sie wszystko ładnie goiło) a ja nie dostałam takiej uwagi. Tak więc tym razem też się w nie zaopatrze i polecam innym :)
 
reklama
Zgadza się takie jednorazówki są fajne i można je dostac normalnie w aptece.7 sztuk za 7zł.
Tylko wiem,że są szpitale gdzie nawet takie na obchód każą ściągać.Poza tym te majty trzymają wielką "pieluchę",która nie wędruje po całym łóżku ;D i można z nią normalnie chodzić.Dla informacji te pieluchy to pieluchy Bella również do kupienia w aptece za grosze a są nie zastapione ;)
 
Do góry