reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zakupy - opinie, recenzje

Kurczę, dziewczyny, powiedzcie mi, jak to możliwe, że te krzesełka służą kilka lat? Jak patrzyłam na nie w sklepie, to mi się wydawało, że tam jest tak strasznie malutko miejsca dla dziecka... Płytkie i wąskie mi się wydawały...
 
reklama
to chyba zależy od gabarytów malucha. Marysia chudzinka to na pewno kilka lat posiedzi:) CHoć przyznam, że gdybym miała wolne fundusze to pierwsze co bym zrobiła to wyrzuciła moje różowe krzessełko i kupiła jakiekolwiek inne... :)
 
zolzik superrrr!!! Ediś będzie Wam dziękował za piękne zdjęcia:tak: My też mamy canona tylko 500D, kupowaliśmy 2 lata temu też na raty. Tylko nie dajcie sobie wcisnąć ubezpieczenia kredytu. Ja brałam w eur rtv agd i bez żadnego zaświadczenia z pracy mi dali, tylko na podstawie ustnej deklaracji. A w saturnie z zaświadczeniem A, który niejeden taki aparat mógłby kupić za swoją pensję nie dali mu rat bez ubezpieczenia...śmiech na sali. Szerokim łukiem omijamy Saturna
 
Trasiu, sama sobie zazdroszczę :-D Już bardzo długo marzymy o tym aparacie - mieliśmy kupować, jak wrócę do pracy, ale... ;-)

Mrsmoon, nie będziemy brać ubezp. kredytu, bo w sumie moglibyśmy kupić go za gotówkę z oszczędności, tylko nie chcemy - raty doliczą do naszej historii kredytowej, a poza tym wolelibyśmy nie ruszać za bardzo oszczędności.
Poza tym w EURO jest najtańszy ten aparat :-)
 
No i w końcu nie kupiliśmy canona... Były tylko 2szt. poekspozycyjne. A że nie mogliśmy sobie pozwolić na podróże po sklepach [zmęczony Ediś] a napaliliśmy się na zakup, wzięliśmy nikona Aparat Nikon Coolpix P500 czarny (VMA670E1) - opis, informacje, dane techniczne produktu
Ogólnie podobny ;-) Był nowszy model, 200zł droższy, ale nie szaleliśmy [na cholerę nam 42x zoom, jak możemy mieć 36x? ;-)] za tę kasę wzięliśmy torbę i kartę - a i tak taniej wyszło ;-)
 
reklama
Do góry