reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

To jeśli któraś z was chce kupić laktator lovi dwufazowy to na doz.pl kosztuje 105,99 gdzie wszędzie jest droższy od 10 do 50 zł, zawsze zaoszczędzone na coś innego :-)
 
reklama
Blair pocieszyłaś mnie bo ciężko tak ze zdjęcia kupować ,ale nie mam wyjścia przecież nie będę z noworodkiem przy cycku latać po sklepach .
 
Eli i ja mam wozek z x-landera ale x-cite to hmm... jakby model miejski i z piankowymi kolkami, bo mi zalezało na wadze i na tym zeby skladała sie spacerowka z siedziskiem bo duzo jezdze i rozkladanie na czynniki pierwsze to za duzo roboty i jak pogoda nie dopisze to kladz siedzisko na deszu sniegu blocie zeby wlozyc stelaz a na stelac siedzisko bo w odwrotnej kolejnosci nie zmiesci sie i mozna cos uszkodzic. W smyku ogladałam x-move i tez mi sie podobał bardzo ale kola ma pompowane i jest ciezszy o 2.5 kg od mojego modelu, ale mysle ze bedziesz zadowolona. zwrotne sa te wozki, moj moze nie ma za dobrej amortyzacji ze wzgledu na kolka piankowe ale twoj jest wersja terenowa wiec amortyzacje ma napewno.ja mam gondole w kolorze comic a spacerowke w czarnym kolorze a fotelik maxi cosi :D
 
Eli no jak patrze po wózkach, zwłaszcza jak byliśmy w zoo to był duży przekrój wózków i powiem Ci ze xmove prezentuje się bardzo dobrze wg mnie ;) ja mam akurat szaro pomarańczowy, spacerówki w xmove są bardzo fajne.

Yustyna xmove nie jest jakiś mocno ciężki, tylko ze tez zależy jak się korzysta z wózka, bo jak ktoś codziennie go wnosi i znosi to każdy kg jest ważny, ja mam akurat windy i wszędzie podjazdy a dziadkowie mieszkają w domach wiec nie przejmowałam się waga za bardzo. Nie ma amortyzatorów tych sprezynowych jak w niektórych wózkach, ale jakiś tam system amortyzacji ponoć ma no i duże pompowane koła, wiec na miejskie warunki myślę że spoko ;)
Świetny jest ten motyw comic! Bardzo mi się podobał, jakbym kupowała nowy to szukałam tego comic właśnie ;) bo ja lubię mieć zawsze coś innego ;p ale pomarańczowy tez mi przypadł do gustu ;)


A w ogóle to dziś jedziemy po bazę używana z isofix, mam nadzieję że będzie wszystko ok bo znalazłam fajna ofertę. Pochwale się (mam nadzieje) wieczorem :)
 
Wrzucam foty szauerowych prezentów:
 

Załączniki

  • 1441658206792.jpg
    1441658206792.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 119
  • 1441658223994.jpg
    1441658223994.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 124
  • 1441658246205.jpg
    1441658246205.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 124
  • 1441658285422.jpg
    1441658285422.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 122
reklama
Do góry