reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

Kupiłam bez torby bo z boku mam przewijak z drugiej strony właściwe ściana zamawiam teraz na zmianę bałam się od razu bo nie wiedziałam jak jakość ,ale spoko szkoda ,że śpiworków nie szyją .
 
reklama
Śliczne te pościele, ale ja też nie kupuję bo mam po synku ( na szczęście nie w samochody), co najwyżej dokupię jakąś jedną zmianę, ale to jak na 100% będę pewna, że to dziewczę będzie.
 
Zamówiłam tą samą pościel. Wzięłam w sumie po jednym komplecie z poduszkami i 4 komplety pościeli na zmianę. Powinno niedługo dojść bo zamówiłam to w poniedziałek

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
Zamówiłam tą samą pościel. Wzięłam w sumie po jednym komplecie z poduszkami i 4 komplety pościeli na zmianę. Powinno niedługo dojść bo zamówiłam to w poniedziałek

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Aż tyle na zmianę?
Ja myślałam, że mi dwa komplety wystarczą... :baffled: I w ogóle jak to jest, podobno niedobrze dzieci kłaść na poduszce?
 
Dbdg,

No jest dokładnie tak jak pisze xmam ;)
Dla każdej dziewczynki mam 3 nowe komplety poscieli i po jednym ochraniaczu poduszkowy ;) chyba nie jest tak dużo :D
Reszta po Guciaku będzie bo młodej we wrześniu zamówie nowe łóżko i nowe wypełnienie poscieli w innym już rozmiarze to i będą nowe poszewki potrzebne :)
 
reklama
Do góry