reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wytwory, wyroby- te pisarskie, szyciarskie... wszelakie:)

reklama
Pisałam o nich, bardzo szczupłe, bardzo wąskie, niezniszczalne i na kilka sezonów ( jak kupić większe- w pasie jest sznurek i można związać), te na Miesiu to 86 a nosi już 98!!!
To booso, 89 pln, my mamy używki po Bolu z bloga klocek i kredka a wyglądają jak nówki. Muszę większe kupić wiosną. 98 i pewnie pochodzi kilka sezonów:tak:
 
Wspominałam ,że mamy, bo mamy już od dawna i co drugi dzień Miesio ma je na tyłku (dlatego uważam, że opłaca się), ale my kupiliśmy od Bola używki za 36+ wysyłka.
Teraz kupiłam za to Zezulle, w oryginalnej, też sporej cenie... Spodnie ściągaczowe, ciemna zieleń. - Nietuzinkowe ubranka dla dzieci Zezuzulla.pl
Ale ciepłe, mięsiste (postawili na jakość przez duże J) i wiele osób mi mówiło, że dzieciaki śmigają w nich przez kilka sezonów a dalej wyglądają jak nówki ( rozmiar, jak w bosoo, dość uniwersalny, są ściągacze- najpierw można je podwinąć, krok jest luźny, ale jak dziecko rośnie- może być normalny a nie ' opuszczony', Miesio je jeszcze pewnie ze 2 lata ponosi). Na wiosnę na pewno kupimy zezulle w liski:) To chyba najwygodniejsze spodnie świata, na samochodowe podróże tylko one. Ściągacz nieuciskający i mięciusi a Miesio wygląda obłędnie:)
ps. teraz jest szał na polskie ciuszki i można też potem dobrze odsprzedać:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry