reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG :)

reklama
Bardzo dawno mnie tutaj nie było.
Teoretycznie na 6 lipca mam termin. W zeszłym tygodniu byłam na wizycie i KTG. Na KTG ani jednego skurczu, ale za to podczas badania lekarz stwierdził, że już rozwarcie na jeden palec jest i szyjka mięknie i się skraca.
No i co z tego skoro już tydzień tak chodzimy. :p Wczoraj wieczorem myślałam, że się coś dzieje, bo skurcze dostałam, ale przeszły. Teraz we wtorek kolejne KTG.

Powiedzcie, czy tylko ja już tak bardzo chcę urodzić :p
 
mamatata - ja 11 dni temu miałam miękką skracającą się szyjkę, a przedwczoraj się okazało, że się wydłużyła i zamknęła. I bądź tu mądra... :p

basiek - na nfz chyba musi dać skierowanie... Bo jak się chodzi prywatnie, to nawet nie może, bo przychodnie nie honoruja skierowań z prywatnych gabinetów. Przynajmniej u nas tak jest...
 
Strzyga, pocieszaj mnie, pocieszaj :p

Właśnie jakoś tak dziwnie się czuję. Niedobrze mi, słabo, tak od żołądka. Zmierzyłam sobie ciśnienie i mam 136/95 to jak dla mnie wysokie, a to drugie bardzo mnie niepokoi ...
 
Heloł
dziś miałam wizytę i znów mój lekarz zwiał 20 minut przed (do banku wtf??????? :angry: ) i przyjął mnie drugi dyżurujący w przychodni, u którego już byłam 2 tyg. temu i który nie robi usg (bo sprzęt jest tego pierwszego).. a z tym pierwszym tydzień temu ustaliłam (po tym jak 2 tygodnie temu też mi zwiał i przyjmował mnie ten drugi), że zrobi mi dziś usg (bo nie miałam obionego 5 tygodni i trzeba oszacować masę dziecka i spr spojenie łonowe bo boli).... no i dupa. Zostałam niby zbadana, ale czuję niedosyt! kolejna wizyta w środę, ale nie wiem czy dotrwam BO długość mojej szyjki wynosi ZERO i jest małe rozwarcie (jakie?? nie wiem)... "może Pani urodzić dzisiaj w nocy, ale równie dobrze za tydzień"... Eli od wczoraj bardzo mało się ruszała, ale ktg wychodzi bardzo dobre, więc pewnie więcej teraz śpi... Brzuch napina mi się coraz częściej, ale na razie bezboleśnie. Zobaczymy :)
 
Witajcie tak się cieszyłam na wczorajszą wizytę bo miałam mieć ktg i cieszyłam się że posłucham sobie serduszka małej No i sonie posłuchałam a jak z wyciągiem z ktg weszłam do gabinetu pani doktor i jak ona spojrzała na zapis powiedziała że musi dać skierowanie do szpitala a ja juz sobie pomyślałam o najgorszym ale mnie uspokoiła że takie szybkie tętno dzieciaczka może być spowodowane upałami i że lepiej to sprawdzić w szpitalu więc pojechaliśmy do szpitala na PI tam nas przyjęli i zbadali szyjka na szczęście zamknięta Maleńka waży ok 2700g W szpitalu Ktg już wyszło ok i nas do domu puścili i kazali chodzić na ktg 2 razy w tygodniu ale co się zdenerwowałam to już moje ale ważne że z maleńką okazało się wszystko ok
 
reklama
Do góry