reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

1474235080-cedlis.jpeg


18 tydzień [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasiu_linka i Jagódka kłuje się clexane w brzuch no i niestety siniaki są :) ale mało ważne , ważne że działają i ważne aby syncio miał się dzięki nim dobrze.
Tez chciałam wrzucić fotkę ale nie znam się na tym mam za duży plik zdjęcia i nie wiem jak sobie z tym poradzić :) antytalent zupełny ze mnie ;)
 
Acard tez biorę i właśnie jestem ciekawa do kiedy będę , można przywyknąć do nich do przyjemnych nie należą ale najważniejsze że pomagają :). Jagódka a Ty w poprzednich ciążach tez brałaś acard czy tylko teraz ?
 
R
Kasiu_linka i Jagódka kłuje się clexane w brzuch no i niestety siniaki są :) ale mało ważne , ważne że działają i ważne aby syncio miał się dzięki nim dobrze.
Tez chciałam wrzucić fotkę ale nie znam się na tym mam za duży plik zdjęcia i nie wiem jak sobie z tym poradzić :) antytalent zupełny ze mnie ;)
Mam ten sam problem, nie mogę na moim telefonie zmniejszyć zdjęcia żeby tu wrzucic. Musze coś wymyslic.
Ładnie wyglądacie :)
 
reklama
Do góry