reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze testowania...

LILITH testy kupiłam na allegro. W sumie nie czytałam o nich żadnych opinii, bo myślałam, że są "normalne". Dopiero mój Mąż, który zwykle ma świetną intuicję, stwierdził, że ja chyba muszę być w ciąży, bo on widzi objawy i powiedział, że kupimy inny test z apteki, bo z tymi coś jest chyba nie tak. Sprawdziłam jeszcze raz instrukcję i cytuję: "Wynik pozytywny występuje, gdy na teście pojawiają się obie linie – testowa i kontrolna i są one podobnego koloru". Czyli być może macie rację, że to ciąża :) W każdym razie, zrobiłyście mi nadzieję :)
Jutro dam Wam znać, jaki jest wynik ;) A czy sądzicie, że jesli wynik będzie pozytywny, to mogę iść jutro do lekarza czy będzie za wcześnie? Na razie łykam tylko folik.
 
reklama
Serdeczne gratulację !!!
Nie potrzebnego stresa napędziły CI te allegrowe testy :)

A ile dni @ się spóźnia? Bo jak tylko kilka dni to jeszcze za wcześnie, gdzieś koło 6-7 tygodnia najlepiej iść.
Jak się martwisz to sprawdz sobie przyrost bety co 2-3 dni :)
 
Dziękuję :) Jesteśmy tacy szczęśliwi :)
Okres spóźnia mi się tydzień :) Byłam u ginekologa, nie w celu zbadania, ale w celu przepisania witamin i skierowania na podstawowe badania. Tak też zrobił mój gin :) na usg mam przyjść za 2 tygodnie :) Wyliczył mi, że to 4 tydzień, chociaż mi się wydaje, że skoro ostatni okres miałamm 15-07, to wychodzi, że to 5 tydzień :) No ale, skoro lekarz tak stwierdził, to widocznie ma rację :)
 
Być może owulacja wystąpiła później. Czasem są też odchylenia w badaniu usg od OM i jest to całkowicie normalne :)
A że jesteście szczęśliwi to nie wątpie, dbaj teraz o siebie i fasolkę :)
 
&&&&&&&&&&&&& zaciśnięte
Ja testuję za tydzień w sobotę, ale wątpliwe że będą dwie krechy, bo temperatura mi spada :( Od jutra zaczynam luteinę na wywołanie (no chyba że jakimś cudem na podtrzymanie), więc proszę o kciuki na następny cykl
 
reklama
Gwiazdeczka mocno zaciskam kciuki :)))))))))))) Aldo my się nie znamy, ale też trzymam kciuki za Ciebie!!!!!!!!!
 
Do góry