reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze testowania...

reklama
dzisiaj doszedł trzeci test- zdjęcie ponizej,wyrazne dwie krechy, ze hej. testy robilam o różnej porze i nie był to pierwszy mocz z najwiekszym stężeniem hcg. pierwszy zrobilam 3 dni po planowanej @

cieszę się strasznie sei ciesze ale i boje...niech te 3 pierwsze miesiace mina jak najszybciej,zeby to najgorsze ryzyko minelo....


zdjęcie jest tu
http://img109.imageshack.us/img109/8347/wynik3a.jpg

gwiazdeczko jezeli chodzi o testy to uzywalam bobo-testu (1,3 wynik) za drugim razem był to QuickVue- 2gi najbledsza kreseczka

ciesze sie z twoich testow i gratuluje- mam nadzieje,ze nie za wczesnie :)

co do czułości bobo-test ma 25mlU/ml
i jak się okazuje QuickVue- 25 mlU/ml i więcej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja też robiłam bobo-test dwa razy i zawsze kreska była wyraźna a w innych słaba kreseczka tak jak u Ciebie. Gratulacje! Nie martw się, zanim się obejrzysz a najgorsze będzie za tobą! W ciązy czas szybko leci! Pozdrawiam
 
Ela odradzam, bo czytalam, ze dziewczynom pokazywaly zle wyniki. Osobiscie mialam z allegro owulkowe i pokazywaly caly czas pozytywy hehe.

fiufiu, sliczny suwaczek :-D
 
reklama
Do góry